ZETOR world

ZETOR je populární i na Ukrajině

ZETOR je populární i na Ukrajině

Začátkem června se traktory ZETOR vydaly do Kyjeva. Na jednom z nejdůležitějších ukrajinských oborových veletrhů hrály hlavní roli ZETOR FORTERRA 150 a ZETOR PROXIMA 110.

„ZETOR se mezi ukrajinskými zemědělci těší velké oblibě. Zařazujeme jej proto do všech marketingových akcí. Letošní Agro nebylo výjimkou. U našeho stánku se zastavilo více než  tisíc návštěvníků, což nám jen potvrdilo dobrý výběr prezentovaných traktorů,“ uvádí Olga Zinchenko ze společnosti Agrom-Temp.

Společnost Agro-Temp zastupující na Ukrajině traktory ZETOR byla jedním z 1 308 vystavovatelů ze 17 zemí světa. Představila zde model ZETOR FORTERRA 150 a přilákala návštěvníky slevovou akcí na nákup dvou traktorů ZETOR PROXIMA 110 a traktoru a lisu KRONE.

Agro patří k největším ukrajinským veletrhům zaměřeným na zemědělství, zemědělské stroje, chov hospodářských zvířat, alternativní energie, organické zemědělství a potravinářský průmysl. Zároveň se jedná o největší akci tohoto druhu ve východní Evropě. Letos na něj zavítalo více než 83 tisíc návštěvníků.

zpět na ZETOR World