Zetor world

Za strašidly do ZETOR GALLERY

Za strašidly do ZETOR GALLERY

Konec října a začátek listopadu je spojen s magickými silami otevírající brány do světa strašidel, čarodějnic a pohádkových bytostí. Pokud se rádi bojíte, nebo si chcete užít trochu nadpřirozených sil, pak si nenechte ujít dne 31. 10. 2018 Halloween v ZETOR GALLERY.

Od 17:00 hodin ovládnou brněnskou ZETOR GALLERY, ve které se běžně předvádí silné zemědělské stroje značky ZETOR, pohádkové bytosti. Ty si pro děti připravili řadu soutěží a atrakcí mezi traktory. Malí i velcí návštěvníci si budou moci vyrobit korunku pro pravou princeznu, pavučiny, strašidýlka, nebude chybět malování strašidelné dýně, kvíz s rozpoznáváním kouzelných čarodějnických přísad a děti budou moci ukázat svou obratnost při slalomu na šlapacím traktůrku mezi pohádkovými bytostmi.

„Zveme všechny příznivce pohádek, malé i velké fanoušky traktorů ZETOR, aby se přišli pobavit společně s námi na zetorácký Halloween. Společně s doprovodným program si budete moci prohlédnout staré i nové traktory ZETOR, a to v netradiční strašidelné atmosféře. Probíhá zde zároveň výstava o traktorové legendě CRYSTAL, tedy další důvod, proč přijít. Věřím, že si akci všichni užijeme, a že dobro zvítězí nad zlem, jak to ve správných pohádkách bývá,“ zve na akci Alexandr Kuchař, manažer marketingové komunikace ZETOR TRACTORS a.s.

Malí návštěvníci do 15 let mají vstup do pohádkového světa zdarma. Vstupné pro dospělý doprovod je stejně jako běžný vstup, tedy 50 Kč. Informace o ZETOR GALLERY najdete na www.zetorgallery.cz.

 

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací