Zetor world

Veletrh TECHAGRO se přesouvá na příští rok

Veletrh TECHAGRO se přesouvá na příští rok

Vážení zákazníci a fanoušci značky ZETOR, bohužel vás musíme informovat, že se letošní TECHAGRO, plánované na přelom března a dubna, na základě rozhodnutí vedení Veletrhů Brno a partnerských oborových svazů, kterých je ZETOR členem, přesouvá do termínu 11. až 15. dubna 2021.

Dle vyjádření se jedná o preventivní opatření v souvislosti se současnou nejistou situací výskytu koronaviru v Evropě. TECHAGRO je svým rozsahem a mezinárodností třetím největším veletrhem zemědělské techniky v Evropě a jeho přeložení se jeví jako nejvhodnější řešení. Umožňuje tak zachovat veletrh v celém jeho rozsahu a snížit bezpečnostní i obchodní rizika.

O novinky, které jsme vám chtěli na veletrhu TECHAGRO představit, však nepřijdete. Postupně vám je představíme na dalších veletrzích a předváděcích akcích. Už nyní se můžete těšit na slovenské Celoslovenské dni poľa 2. a 3. června nebo na Zemi živitelku, která se bude konat od 27. srpna do 1. září v Českých Budějovicích.

Celý rok na vás pak čekají předváděcí akce a dny otevřených dveří našich autorizovaných dealerů.

O všech akcích, na kterých se potkáme, vás budeme včas informovat na našich webových stránkách, Facebooku nebo v newsletteru.

Děkujeme za pochopení a přízeň!

Tagy
zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací