Zetor world

Veletrh TECHAGRO 2018

Veletrh TECHAGRO 2018

1

Brněnský veletrh TECHAGRO se konal na začátku dubna a navštívilo jej 112 646 lidí a většinou to na stánku ZETOR v pavilonu P vypadalo, že všichni návštěvníci vyrazili za ZETORY.

 

2

Největšími novinkami, které ZETOR na TECHAGRU veřejnosti představil, byly zástupci nových modelových řad UTILIX a HORTUS, tedy stroje s výkony od 40 do 70 koní. Traktory se vyznačují univerzálností, kdy najdou své uplatnění v komunálních službách, na malých farmách, v sadech, zahradnictvích, u drobných farmářů apod.

 

3

MAJOR v novém designu na sebe právem strhával pozornost všech hostů. První sériově vyráběný stroj s atraktivním faceliftem bude na trh uveden v průběhu léta letošního roku. Designová vize společnosti je médii označená jako nejvíce sexy, souhlasíte?

 

4

Na TECHAGRU si ZETOR připomněl 20. výročí FORTERR speciálním polepem stroje, který odkazoval na skutečnost, že za 20 let své existence bylo vyrobeno 21,5 tisíc strojů, které byly prodány do více než 55 zemí světa.

 

5

FORTERRA HD, silák k neutahání, návštěvníci veletrhu se mohli seznámit s modernizovanou verzí, která je mimo jiné vybavena 40 ECO převodovkou šetřící provozní náklady až o 18 %. Úspora byla prokázaná testem v reálných podmínkách.

 

6

Vyžili jsme příležitosti a pozvali na tiskovou konferenci novináře z Evropy, pro které jsme připravili dvoudenní program, během kterého navštívili veletrh a stánek ZETOR a prohlédli si zázemí fabriky ZETOR TRACTORS a.s. a otestovali si v terénu traktory ZETOR.

 

7

Na své si na stánku ZETOR přišli i ti nejmenší, velký zájem byl o možnost vyzkoušet si traktory ZETOR ve hře Pure Farming. Upřednostňujete virtuální prostředí před skutečným a toužíte mít ve své sbírce zemědělský simulátor? Pak klidněte zde: http://eshop.zetor.cz/pure-farming-2018

 

8

Fanoušci si mohli pořídit reklamní předměty z kolekce značky ZETOR. Velký zájem byl třeba o modely traktorů a různý textil. Toužíte i vy mít ve své sbírce originální suvenýr, ale TECHAGRO jste nestihli? Nevadí, navštivte náš e-shop a vybírejte z dostupného zboží: http://eshop.zetor.cz/

 

9

Děkujeme všem za přízeň a těšíme se na vás za další dva roky na brněnském výstavišti. A pokud je to pro vás dlouhá doba, tak vás srdečně zveme toto léto do Českých Budějovic na výstavu Země Živitelka.

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací