Zetor world

V květnu budou ZETORY k vidění na dnech otevřených dveří i na regionálních akcích

V květnu budou ZETORY k vidění na dnech otevřených dveří i na regionálních akcích

Srdečně zveme všechny příznivce zemědělské techniky na dny otevřených dveří a akce pořádané našimi partnerskými dealery. Ve druhé polovině května se můžou těšit regionální slavnosti nebo tradiční traktoriádu!

Jako první proběhne na Slovensku 18. května od 9 hodin v areálu STK Bidovce Den se ZETOREM. Následovat bude den otevřených dveří v obci Madunice 30. května od 9 hodin v areálu společnosti Mannet. Spolu se stroji ZETOR na návštěvníky čeká také zajímavý doprovodný program.

Čeští zemědělci si přijdou na své 30. května od 10 do 19 hodin v Chomutově. Na náměstí 1. máje se koná již 3. ročník Krušnohorského regiofestu s prezentací regionálních produktů a výrobků, s unikátními zážitky a s ukázkami řemeslných dovedností regionálních výrobců. Kromě dobrot a řemeslných výrobků zde bude také stánek se zemědělskou technikou, kde určitě nebudou chybět modely ZETOR MAJOR HS 80 a PROXIMA HS 80. Malí příznivci zemědělské techniky si mohou otestovat třeba šlapací traktůrky :). 

Zapomenout nesmíme ani na již 6. ročník tradiční Výstavy historických traktorů a stabilních motorů v Jabloňově. Návštěvu Vysočiny si fanoušci našich strojů můžou naplánovat na 25. - 26. května. Celý program najdete na Facebooku.

 

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací