Zetor world

Traktory ZETOR uspěly na Mistrovství České republiky v orbě

Traktory ZETOR uspěly na Mistrovství České republiky v orbě

Na letošním 46. ročníku Mistrovství České republiky v orbě konaném 5. října 2019 v Žabčicích u Brna se traktorům ZETOR dařilo. V pěti kategoriích se umístily na stupních vítězů a dominovaly i na dalších pozicích. Kromě úspěchu v soutěži byla akce pro značku ZETOR stěžejní také kvůli české premiéře nového designu modelu PROXIMA.

Největším úspěchem značky bylo druhé místo  modelu ZETOR CRYSTAL HD 170 v kategorii čtyř a víceradličných pluhů (Dalibor Kahánek). Třetí místo si odnesly modely ZETOR 7711 v kategorii klasických jednostranných dvou a tříradličných nesených pluhů (Josef Mališ), dále ZETOR 3511 v kategorii historické techniky (František Suk) a ZETOR 7745 v kategorii juniorů (Ondřej Koláček). Model ZETOR 3011 si dokonce odnesl prvenství, a to v kategorii historické techniky (veteráni, otočné pluhy). Dlužno však dodat, že se s ním žádný jiný traktor nechtěl pustit do křížku a soutěžil proto v kategorii sám.

 „Na výsledcích soutěže je vidět, že traktory ZETOR odvádějí svou práci výborně, ať už jde o starší nebo novější modely. Jsme rádi, že se jim právě na domácí půdě podařilo potvrdit svou nepostradatelnou pozici v českém zemědělství,” uvádí Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.                             

Traktory ZETOR však nebrázdily pouze pole, ale představily se zákazníkům také u stánku ZETOR. Prvně se zde na českém trhu ukázal model PROXIMA v novém designu vycházející opět z konceptu od italského studia Pininfarina. K vidění byly i všechny ostatní modelové řady z portofila společnosti ZETOR TRACTORS a.s. Model CRYSTAL HD 170 s pluhem SUKOV ARCOAGRO 6+ představil technik návštěvníkům v rámci komentované prohlídky. Ti si jej mohli zároveň vyzkoušet při orbě.              

„Nepříznivé počasí nebylo na účasti návštěvníků znát, naopak malí i velcí návštěvníci si akci užili. Ostatně, aspoň jsme si všichni vyzkoušeli reálné polní podmínky, se kterými se zemědělci musí mnohdy při práci potýkat,” dodává Jakub Hurta.

 

Tagy
zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací