ZETOR world

Traktory ZETOR strávily léto u ukrajinského Kirovohradu

Traktory ZETOR strávily léto u ukrajinského Kirovohradu

Traktory ZETOR se prostřednictvím importéra Agro-Temp LLC prezentují na všech důležitých veletrzích na Ukrajině. V poslední době jde zejména o akce v oblasti Kirovohradu.

V polovině června vyjely modely ZETOR FORTERRA a ZETOR MAJOR zapřažené se stroji LEMKEN na polní dny v Kirovohradu. Nechyběly zde ani při dalších polních dnech v polovině srpna. Na ty zavítalo více než 300 návštěvníků z okolních regionů, kteří si vyzkoušeli stroje s dostupnými agregacemi v reálných podmínkách. Do stejné oblasti střední Ukrajiny se traktory do třetice vrátí na konci září, konkrétně od 26. do 29. září na Agroexpo 2019. Tentokrát nepůjde o lokální akci, ale o jeden z deseti největších zemědělských veletrhů v Evropě!

„ZETOR se mezi ukrajinskými zemědělci těší velké oblibě. Snažíme se proto nevynechat žádnou příležitost, jak traktory zdejším zákazníkům představit. Vybíráme nejen velké veletrhy, ale i ty menší, kde jsme blíže koncovým zákazníkům,“ uvádí Olga Zinchenko ze společnosti Agro-Temp, která letos slaví 10 let od založení.

Kromě veletrhů spíše lokálního charakteru se tak ZETORY letos objevily také na těch největších. Patřily k nim třeba Agro 2019 a Grain Technologies v Kyjevě.

 

Tagy
zpět na ZETOR World