Zetor world

Traktory ZETOR měly v září napilno. Procestovaly kus Evropy.

Traktory ZETOR měly v září napilno. Procestovaly kus Evropy.

V průběhu září se v Evropě uskutečnila řada výstav a veletrhů, na kterých ZETOR nemohl chybět. Naše traktory se tak zúčastnily významných akcí nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, v Rumunsku a na Ukrajině.

Svou zářijovou pouť zahájily ZETORY s kompletním produktovým portfoliem na největším českém outdoorovém veletrhu Den Zemědělce v obci Kámen. Stovky návštěvníků si zase nenechaly ujít úspěšné překonávání rekordů během VYSOČINA ZETOR SHOW v Novém Městě na Moravě.

I v zahraničí měli fanoušci značky řadu příležitostí pro seznámení se s novinkami ZETORU. Hned dvakrát se traktory představily v Rumunsku na veletrzích Agromalim a AGRO BRAILA. Polští zákazníci se na naše traktory přišli podívat na AGRO SHOW, kde se ve světové premiéře ukázala modelová řada PROXIMA  v novém designu. Koncem září były traktory k vidění také na ukrajinském veletrhu AGROEXPO 2019 a svou zářijovou štaci zakončily zastávkou na tradiční ZETOR TRACTOR SHOW na Slovensku.

„Září było pro ZETOR opravdu pestré. Při výběru veletrhů jsme kombinovali větší i menší akce. Lokální výstavy a veletrhy považujeme za vhodný způsob, jak můžeme být blíže zákazníkům a lépe prezentovat výhody našich traktorů,” uvádí Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.                        

Ani v říjnu nebudou české traktory zahálet. Objeví se třeba na veletrzích National Ploughing Championships ve Velké Británii, MOLDAGROTECH v Moldavsku nebo INDAGRA v Rumunsku.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací