ZETOR world

Rumunská štace traktorů ZETOR započala na veletrhu Agraria

Rumunská štace traktorů ZETOR započala na veletrhu Agraria

V polovině dubna odstartoval rumunský distributor S.C. ZETOR TRACTOR SRL turné našich traktorů v další zemi. Traktory ZETOR představil na jubilejním 25. ročníku veletrhu Agraria.

Veletrh Agraria je nejen prvním z veletrhů, na kterém jsou traktory ZETOR v Rumunsku k vidění, ale patří také k nejvýznamnějším v oblasti Sedmihradska a celkově středu země. Každoročně ho navštíví více než 23 tisíc návštěvníků a ZETOR patří k třístovce vystavovatelů prezentujících tamějším farmářům své stroje. 

IMG-20190414-WA0000„Letos jsme se zaměřili na prezentaci tří modelů, u nichž předpokládáme, že by mohly nejlépe odpovídat potřebám rumunských zákazníků. U našeho stánku jsme proto představili MAJOR CL 80 v novém designu, PROXIMU HS 120 a FORTERRU 140. Největší úspěch měl u více než 1 500 návštěvníků stánku právě nový model MAJOR. Návštěvníci využili hojně také služby našeho poradce. Ten je zákazníkům k dispozici pro řešení jejich problémů a konzultaci metod práce,“ uvádí Kristina Drienovski ze společnosti S.C. ZETOR TRACTOR SRL.

IMG-20190414-WA0002

Jízda ZETORU po rumunských veletrzích ale zdaleka nekončí. Zemědělci se na ně mohou těšit po celý rok, konkrétně v květnu na veletrzích Agro Pitesti, Agriplanta a Timagralim, v září na veletrhu Agromalim a AGRO BRAILA a naposled na přelomu října a listopadu na veletrhu INDAGRA.

Tagy
zpět na ZETOR World