ZETOR world

Přijďte s traktorem ZETOR překonat dva české rekordy!

Přijďte s traktorem ZETOR překonat dva české rekordy!

Srdečně zveme všechny fanoušky traktorů ZETOR na tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW do Nového Města na Moravě. Ve čtvrtek 19. září se zde pokusíme o překonání hned dvou rekordů: počet traktorů značky ZETOR na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů.

Akci pořádá náš partner MOREAU AGRI VYSOČINA spol. s r.o. Při posledním ročníku v roce 2017 se nám podařilo neoficiální překonání světového rekordu v počtu traktorů ZETOR na jednom místě. S celkovým počtem 134 strojů jsme původní rekord překonali o 17 traktorů. Letošním cílem je nejen pokořit poslední rekord, ale vytvořit také nejdelší souvislou řadu traktorů.

Po celý den je pro vás připraven i další bohatý program. Krátce po zahájení v 10 hodin se můžete těšit na spanilou okružní jízdu traktorů ZETOR. Dále vás čeká Manitou show továrního jezdce a ZETOR CUP, soutěž zručnosti s traktory ZETOR.

Kromě tematických aktivit nebude chybět exhibice bikerů, autogramiáda českých biatlonistů, ochutnávka a prezentace regionálních produktů, fotokoutek, prezentace technických a odborných škol Kraje Vysočina či vystoupení Michala Hrůzy. Každý účastník konvoje bude navíc zařazen do soutěže o atraktivní ceny (Apple iPhone, zájezd do Francie, vyhlídkový let vrtulníkem apod.).

Na akci si zkrátka každý najde to své. Pokud však nechcete rekordům jen přihlížet, ale také se na nich podílet, nezapomeňte se přihlásit přes tento formulář.

*Počet účastníků pokusu o překonání rekordů je omezen, tak nezahálejte a přihlaste vašeho ZETORA co nejdříve.

 

Tagy
zpět na ZETOR World