ZETOR world

Den plný zábavy pro zaměstnance ZETORU a jejich rodinné příslušníky

Den plný zábavy pro zaměstnance ZETORU a jejich rodinné příslušníky

Druhý červnový víkend tohoto roku patřil akci, která je mezi zaměstnanci ZETORU velice populární. Tradiční Family Day se konal v sobotu 11.6. v areálu společnosti na parkovišti před ZETOR Gallery. Akce byla jako každoročně určená pro všechny současné i bývalé zaměstnance společnosti ZETOR TRACTORS a jejich rodinné příslušníky.

I letos byl připraven bohatý zábavný program pro malé i velké návštěvníky. Pro ty mladší byla připravena speciální hrací karta, která je provedla několika stanovišti, kde na ně čekaly různé soutěžní úkoly. Za splnění všech nástrah, které si organizátoři pro soutěžící připravili, je čekala zasloužená odměna. Dále se děti mohly projet ve šlapacích traktůrcích nebo si vybít energii při rozličných sportovních aktivitách.

96b555cc-0926-499e-b5f7-6f44504018cf

Malování na obličej bylo jednou z dalších atrakcí pro dětské návštěvníky.

Po celou dobu akce měli zájemci možnost svézt se v zástupcích aktuálního portfolia značky – modelech MAJOR, PROXIMA a FORTERRA. Kromě projížďky traktorem se návštěvníci mohli v rámci komentovaných prohlídek podívat přímo do provozu firmy, konkrétně do montážní haly a obrobny, a také si zdarma projít prostory ZETOR Gallery, netradičního muzea, kde se potkává moderní současnost s bohatou historií společnosti ZETOR TRACTORS.

gerlach_1K vidění bylo také taktické obrněné vozidlo GERLACH, které vyrábí sesterská společnost Zetor Engineering.

Skoro 500 Zetoráků, kteří na Family Day dorazili, si kromě zajímavého programu pochvalovali také občerstvení a krásné počasí, které organizátoři zajistili. No a my doufáme, že se už všichni těší na další ročník.

zpět na ZETOR World