ZETOR world

Farming Simulator versus realita. Jaké to je poprvé řídit traktor ZETOR?

Farming Simulator versus realita. Jaké to je poprvé řídit traktor ZETOR?

Možná ho znáte díky jeho videím z herní série Farming Simulator. Tomáš Galle alias Synecek11 z YouTube kanálu Gamekeepers_cz slaví letos 10 let svého působení v digitálním světě. V rámci svého virtuálního farmaření si již měl možnost vyzkoušet nejrůznější kousky zemědělské techniky. Velkou roli v jeho současných příspěvcích ze hry Farming Simulator 22 hrají traktory ZETOR, které často využívá. Jaké to ale je, když vyměníte virtuální traktor za ten skutečný?

Podívejte se na toto speciální video a zjistěte, jak dopadla Tomášova první reálná jízda s traktorem v životě!

ZETOR FORTERRA HD 150 je nejvýkonnější zástupce své modelové řady. Jedná se o robustní traktor, který má pod kapotou čtyřválcový motor ZETOR o výkonu 150 koní. Reverzační 5stupňová převodovka s automatickým 3stupňovým násobičem poskytuje 30 rychlostí dopředu i dozadu. Komfort a pohodlí pro řidiče zajišťuje nezávisle odpružená přední náprava v kombinaci s odpruženou kabinou a pneumaticky odpruženým sedadlem řidiče.

Více o hře FS 2022:

Farming Simulator je série zemědělských simulátorů. Hráči se ve hře starají o svoji vlastní farmu, pěstují různé plodiny nebo chovají hospodářská zvířata. K tomu mají k dispozici mnoho autentických vozidel a nástrojů. V nejnovější verzi populární simulace farmaření si hráč může mimo jiné vyzkoušet legendární model ZETOR 25 a také zástupce z aktuálního portfolia značky ZETOR – modely MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL.

zpět na ZETOR World