ZETOR world

Pour féliciter 2022

Pour féliciter 2022

Do Nového roku zbývá už jen několik dní a nás čekají Vánoce, svátky klidu a míru. Mnoho lidí namítá, že na Vánoce je to přesně naopak. Stres, spěch a všudypřítomná podprahová masáž s podtextem "Už máte vše připravené?" Nenechte se strhnout! Nejen Vánoce, ale každý den po celý rok jsou pro nás nepopsaným papírem a je jen na nás, co na něj napíšeme. I přes desítky negativních zpráv denně, nepořádek doma (někdy i v hlavě) nebo hnědé roztáté cosi namísto sněhové pokrývky mysleme na to, že klid a mír by měl být zejména v našich srdcích.

Konec starého roku a začátek toho nového s sebou často nese zvyk zhodnotit, jaké bylo uplynulé období. Letošek ukázal, že byl opět bohatý na události, výzvy, změny i nové zkušenosti. Pro nás ale znamenal především 75. výročí vzniku naší značky. Snažili jsme se ZETOR oslavit tak, jak si zasloužil navzdory okolnostem. A věříme, že se nám to povedlo.

Zetor_PF_2022_web_940x788

Společně s bilancováním přichází také zamyšlení nad tím, jak bychom chtěli nebo naopak nechtěli, aby další rok vypadal. Dáváme si různá předsevzetí, která jsou někdy doprovázena skepsí nad tím, že se je nepodaří dodržet. Člověk má totiž často tendenci více se zaměřovat na budoucnost, spřádat velkolepé plány a stavět vzdušné zámky. Nevšimne si ale, že to, co je teď a tady, mu kvůli tomu uniká. A to je velká škoda, věřte!

Přejeme Vám, ať je každý okamžik nového roku 2022 naplněný přesně tím, co Vás dělá šťastnými. Prožijte radostné Vánoce a šťastný nový rok!

Tagy
zpět na ZETOR World