Zetor world

ZETOR představil novinky na TECHAGRU, hvězdou byl nový MAJOR

ZETOR představil novinky na TECHAGRU, hvězdou byl nový MAJOR

Na začátku dubna se konal na brněnském výstavišti veletrh TECHAGRO, kde ZETOR prezentoval novinky jako MAJOR v novém designu nebo UTILIX a HORTUS. Na veletrh 8.–12. dubna přišlo více než 110 tisíc návštěvníků z celého světa. K vidění bylo osm vystavených exponátů. ZETOR však zaujal nejen traktory, ale návštěvníci si pochvalovali také koutek s novou PC hrou Pure Farming.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. představila na brněnském veletrhu TECHAGRO žhavé novinky ze svého portfolia. Stejně jako na hannoverské Agritechnice, i v Brně sklidil největší úspěch MAJOR v novém designu. Jeho realizací tak společnost splnila slib, který dala při představení designového konceptu ZETOR by Pininfarina na Agritechnice 2015. Zaujala také nová modelová řada HORTUS a UTILIX nebo modernizovaná PROXIMA s FORTERROU.

5

„Ze stánku ZETOR plného návštěvníků, mezi kterými byl i ministr zemědělství ČR pan Jiří Milek, nebo íránský velvyslanec, máme upřímnou radost. Těší nás, že stejně jako před dvěma lety je i letos o značku ZETOR velký zájem jak ze strany fanoušků, tak i nových potenciálních dodavatelů. Veletrh byl pro nás úspěšný i z obchodního hlediska, máme desítky poptávek, a na veletrhu jsme uzavřeli o několik dílčích obchodů,“ pochvaluje si letošní účast na Techagru Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

Oficiální představení novinek si nenechali ujít ani odborní a zpravodajští novináři. Pondělní tiskové konference s představením novinek se zúčastnilo přes 30 novinářů z ČR i Evropy, např. ze Švédska, Francie, Nizozemska, Velké Británie, Německa, Rakouska, Polska, Slovenska nebo Maďarska. Pro veřejnost byla na stánku ZETORU kromě představovaných novinek přichystaná tipovací soutěž a „koutek“ s novou PC hrou Pure Farming, kde si zájemci mohli vyzkoušet, jaké je to být farmářem a jezdit v ZETORU. A „zajezdili“ si nejen malí návštěvníci, ale vyřádili se samozřejmě i dospělí.

7

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. Návštěvnost letošního ročníku dosahovala 110 tisíc návštěvníků. Kromě domácích přijela i řada zahraničních návštěvníků. V rámci ankety Traktor roku 2018 pořádané Zemědělským týdeníkem získala FORTERRA HSX 140 druhé místo. Další Techagro se bude konat zase za dva roky a příznivci značky ZETOR se mohou spolehnout, že značka ZETOR nebude chybět s dalšími inovacemi a novinkami.

zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací