Zetor world

Kde jsme letos byli vidět

Kde jsme letos byli vidět

V letošním roce se nám podařilo prezentovat traktory ZETOR na mnoha zajímavých místech. Účastnili jsme se řady veletrhů u nás i po celém světě. Zároveň naše traktory zaujaly i televizní a internetová média.

Právě na českém a slovenském trhu jsme po celý rok představovali celé portfolio našich traktorů. Na jaře jsme si nenechali ujít slovenské veletrhy Agrosalón 2019 a Celoslovenské dni poľa. V Čechách byl zase duben ve znamení Dnů otevřených dveří našich dealerů. V létě jsme zavítali na dva velké veletrhy: Zemi živitelku v Českých Budějovicích a Den Zemědělce v obci Kámen, největší outdoorový veletrh v České republice. Na Zemi živitelce jsme v české premiéře představili model PROXIMA CL 110 ve Stage IIIB.

P1060099

Na československém trhu jsme s velkými akcemi nezaháleli ani na podzim. Koncem září jsme s naší tradiční ZETOR TRACTOR SHOW vyrazili na Slovensko. Po dvou letech se nám ve spolupráci s dealerem MOREAU AGRI podařilo překonat několik rekordů na akci VYSOČINA ZETOR SHOW. Díky účasti 237 traktorů značky ZETOR jsme pokořili čtyři české rekordy a jeden světový.

Traktory ZETOR překonávaly rekordy

Významnou událostí podzimu pak bylo Mistrovství ČR v orbě, kde se českým zákazníkům představil model PROXIMA v novém designu vycházejícím opět z konceptu italského studia Pininfarina. V samotné soutěži se řidičům s traktory ZETOR dařilo a obsadili několik významných příček.

PROXIMA se představila v novém designu

Napříč Evropou

Traktory ZETOR mají zastoupení i ve většině evropských zemí. Začněme od našich hranic, kde k nejvýznamnějším trhům patří nepochybně Polsko. Proto jsme si letos nenechali ujít jubilejní 25. mezinárodní veletrh zemědělské techniky AGROTECH 2019 stejně jako například veletrh AGRO SHOW. Důležitou roli hraje také maďarský trh, kde jsme prezentovali ZETORY na jednom z hlavních veletrhů,  AgromashEXPO v Budapešti.

Velké oblibě se těší traktory ZETOR v severní Evropě a mají zde dokonce početnou fanouškovskou základnu. Na západě Finska se koná závod starých traktorů ZETOR Acceleration Race, v Helsinkách zase můžete poobědvat mezi traktory v Restaurant Zetor. K letošním severským nejvýznamnějším veletrhům patřily Maamess v Estonsku či Ka pasesi 2019 v Litvě.

ZETOR CRYSTAL dominoval na veletrhu Maamess v Estonsku

Také ve východní Evropě a na Balkáně absolvovaly naše traktory desítky veletrhů. Na jaře začaly na ukrajinském veletrhu Grain Technologies v Kyjevě, Agro Pitesti, Agriplanta a Timagralim v Rumunsku, International Agriculturar Fair v Srbsku a Bata Agro v Bulharsku. Nechyběly ani na historicky prvním rumunském mistrovství republiky v orbě, kde zvítězily v několika kategoriích, nebo na jarním i podzimním termínu moldavského veletrhu MOLDAGROTECH.

Západní Evropa a USA

Pro zkompletování chybí už jen západní Evropa a Spojené státy americké. Ve Velké Británii se ZETORY účastnily veletrhů zemědělské techniky LAMMA, Royal Highland Show nebo National Ploughing Championships. Němečtí zemědělci měli příležitost třeba na veletrhu Agra v Lipsku.  K nejvýznamnějším americkým veletrhům patřila National Farm Machinery Show (NFMS) v Louisville v Kentucky. Právě v Severní Americe má značka také své příznivce, a to už více než 40 let.

ZETOR na vašich obrazovkách

O naše traktory mají zájem i televizní a internetové pořady. V letošním roce si moderátor populárního pořadu Těžká dřina vyzkoušel, jak se vyrábí a řídí traktory. Model ZETOR CRYSTAL HD 170 si zase vybral slovenský influencer Rasťo Chvála pro svůj kanál GARAZ.TV. A na příští rok plánujeme malé překvapení – reportáž v pořadu Autosalon!

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací