novinky a zprávy

Den se ZETOREM pro malé i velké milovníky traktorů

12.5.2017

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. a ZETOR GALLERY srdečně zvou všechny příznivce červených strojů na další ročník akce Den se ZETOREM, tentokrát na motivy Se ZETOREM kolem světa. Akce se koná jako součást Brněnské muzejní noci.

Den se ZETOREM proběhne v sobotu 20. května, program startuje již ve 13 hodin v areálu ZETOR TRACTORS a.s. v Brně-Líšni (před ZETOR GALLERY, Trnkova 111), od 18 hodiny pokračuje večerním programem v ZETOR GALLERY, a to až do půlnoci.

Během odpoledne budou mít návštěvníci možnost se projet na traktorech, nebo si prohlédnout expozice v ZETOR GALLERY. Program bude nabitý sportovními a pěveckými vystoupeními. Uvidíte například biketrialovou show nebo představení taneční skupiny ART FACTORY, exhibici hráčů amerického fotbalu Aligators a na místě budou probíhat i kurzy sebeobrany od klubu bojových umění „Hung Gar Kung Fu“. O pěvecké vystoupení se postará Lucie Bergerová, nositelka ceny Thálie. Jako hudební doprovod vystoupí kapela Bolero. Těšit se můžete i na nejrůznější soutěže, kvízy, skákací hrad apod.

Celým dnem bude provázet moderátor Zbyněk Loucký, známý rozhlasový a televizní moderátor. Den se ZETOREM je přístupný široké veřejnosti a vstup je zdarma.

Od 18 hodin bude program pro veřejnost pokračovat v ZETOR GALLERY, kde se návštěvníci seznámí s historií a vývojem značky ZETOR. Připraveny budou odborné komentáře a řada her pro děti i dospělé, jako je skládání vybrané traktorové součástky, malování a jiné workshopy. Vstupné je rovněž zdarma.