novinky a zprávy

Zvolte FORTERRU HSX traktorem roku 2018

21.3.2018

Zemědělský týdeník vyhlásil u příležitosti konání veletrhu TECHAGRO soutěž Traktor roku 2018. O umístění usiluje modernizovaná FORTERRA HSX, kterou budou moci návštěvníci prohlédnout během brněnské výstavy počátkem dubna.

Hlasovat pro FORTERRU HSX můžete na webových stránkách Zemědělského týdeníku https://zemedelskytydenik.cz/anketa-traktor-roku-cr-2018/#wpcf7-f5081-p5078-o1.

Vyplněním a odeslání formuláře se jste zároveň zařazeni do slosování o hodnotné ceny.

Do soutěže se můžete zapojit také vyplněním a odesláním hlasovacího lístku otištěného v Zemědělském týdeníku, případně přímo na veletrhu TECHAGRO. Aby byl hlas platný, musí být označen pouze jeden stroj, lístky s více označenými stroji budou z losování vyřazeny.

1603 ZET Fort HSX predobok pravy

FORTERRA HSX přináší ověřený a úsporný 4válcový motor s výkony od 117 do 136 koní, který vzešel z vlastního vývoje a výroby. Stroj je vybaven novou ECO převodovkou, která udržuje motor v optimálních otáčkách při práci na poli i v dopravě. Zákazník má k dispozici 5 rychlostí ve dvou rozsazích s třístupňovým násobičem krouticího momentu PowerShift a také elektrohydraulický reverzor PowerShuttle. Obsluhu stroje usnadňuje PowerClutch – tlačítko spojky nacházející se na řadicí páce. Celkem převodovka nabízí až 30 rychlostí vpřed a 30 rychlostí vzad.

FORTERRU HSX je možné vybavit přední odpruženou nápravou. Nezávislé odpružení obou ramen výrazně zvyšuje jízdní komfort (ve srovnání s centrálním odpružením, kterým jsou vybaveny jiné stroje). Stroj nabízí také prostornou kabinu se zvýšenou těsností, panoramatická zpětná zrcátka a novou přístrojovou desku s barevným displejem a přepracovaným designem ovládacích prvků.

Fort HSX cab

„Traktory FORTERRA vynikají svou robustností a silou, přitom si zachovávají technickou jednoduchost, nízkou spotřebu a cenovou dostupnost náhradních dílů. Kombinace silného motoru s maximálním možným výkonem za každých podmínek a jednoduchého účelného provedení jsou tím, čím FORTERRY oslovují zákazníky a odborníky po celém světě už 20 let,“ říká Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

Více informací o stroji najdete na https://www.zetor.cz/zetor-forterra nebo navštivte od 8. 4. do 12. 4. stánek ZETORU na brněnském TECHAGRU (Pavilon P, stánek č. 010).

K vyhlášení vítěze soutěže dojde ve středu 11. 4. 2018 na slavnostní recepci konané u příležitosti 20. výročí Zemědělského týdeníků. Všem našim příznivcům děkujeme předem za podporu a hlas.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací