ZETOR world

Udělejte radost sobě a svým blízkým

Udělejte radost sobě a svým blízkým

Máte rádi ZETOR? Chcete originálními předměty s logem populární značky udělat radost sobě nebo Vašim příbuzným? Pak navštivte náš e-shop a vybírejte z široké nabídky možností. Vánoce se ostatně blíží a my Vám na následujících řádcích představujeme naši žhavou nabídku.

Kalendáře 2019

Už dnes si můžete na našem e-shopu vybrat ze dvou typů kalendářů ZETOR pro příští rok. Limitovaná edice je sběratelským kouskem, který v nadsázce představuje využití silných a odolných traktorů. Produktová edice pak odhaluje, kde červené stroje nacházejí své uplatnění a dokazují, že jsou pomocníky od rána až do pozdní noci.

Kalendáře 2019

Zlobítka UTILIX, MAJOR a ZETOR 6911

Nebojte se, jednoduché modely, které nemusíte lepit, Vás zlobit nebudou. Pokud na Vás či Vaše děti jde zlobivá nálada, nebo si jen chcete s něčím hrát, tři traktůrky ZETOR Vás jistě zabaví. Velikost jednoho složeného modelu je cca 6x4x4 cm, jeho sestavení zabere 5 minut a jedná se o typ skládačky označované jako 3D Puzzle. A co s touto hračkou můžete dělat? Co Vás jen napadne: jezdit, cvrnkat, závodit doma, ale i o přestávkách ve škole.

zet 69 titulka obal copy

Dámská kožená peněženka

Potěšte fanynku traktorů elegantní koženou peněženkou s logem Zetor. Uvnitř peněženky jsou pořadače pro karty, doklady, přihrádky na bankovky a kapsička pro drobné.

888.501.147_dámská peněženka hnědá (1)

Pure Farming 2018

Využijte nejnovějších technologií i dokonale zpracovaných licencovaných strojů a dohlédněte na všechny aspekty moderního farmaření. Cestujte mezi Evropou, Asií i oběma Amerikami a pěstujte místní plodiny, jako jsou například konopí, káva či olivy. Vychutnejte si krásy farmaření ve třech jedinečných herních režimech připravených na míru jak ostříleným virtuálním zemědělcům, tak i naprostým nováčkům.

purefarming

Lehká softshellová bunda

Pánská a dámská bunda vyladěná do posledního detailu. Cedulky za krkem a na spodní části, stejně jako na zipu, označené logem Zetor. Traktorová stopa na levé zadní straně. Potisk loga Zetor na přední levé straně. Stahovatelná kapuce. ZETOR bunda nesmí chybět ve Vašem šatníku.

Bez názvu6