Zetor world

ZETOR PROXIMA CL je nyní v nabídce s vyšším výkonem

ZETOR PROXIMA CL je nyní v nabídce s vyšším výkonem

Společnost ZETOR rozšířila nabídku oblíbené modelové řady PROXIMA. Farmáři a zemědělci tak mají možnost pořídit si univerzální 4válcový mechanický stroj PROXIMA CL s výkonem až 106 koní. Výrobce traktorů tím reaguje na poptávku ze strany českých a slovenských zemědělců.

„Na českém a slovenském trhu pozorujeme dlouhodobý trend, kdy farmáři požadují stroje s vyššími výkony. Modelová řada PROXIMA patří mezi oblíbené a mnozí z našich zákazníků se dotazovali na možnost zakoupit tento typ s výkonem nad 100 koní. Takový stroj totiž využijí při širší škále pracovních činností a s více agregacemi. Od července tohoto roku proto nabízíme PROXIMU CL 110 s výkonem 106 koní,“ upřesňuje důvody inovace stroje Jakub Hurta, manažer marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Kromě vyššího výkonu je PROXIMA CL 4válcovým strojem s parametry  a vlastnostmi, pro které  si ho zemědělci cení. Je vybavená motorem ZETOR s výkonem od 76 do 106 koní. Pohonné jednotky vynikají nízkou spotřebou paliva a jednoduchou konstrukcí bez zbytečné elektroniky, k provozu není třeba močoviny. Převodovka stroje je rovněž brněnské konstrukce. Má 12 rychlostí vpřed a 12 rychlostí vzad a je vybavena mechanickou reverzací. Pro traktor je charakteristická komfortní a bezpečná kabina poskytující velký prostor kolem řidiče a optimální výhled do všech stran.

„Nová PROXIMA CL najde uplatnění v rozvíjejících se menších a středně velkých zemědělských podnicích hledajících alternativy ke starším používaným traktorům s nižšími výkony. Jde o kompaktní univerzální model s jednoduchým ovládáním, který je ideální pro všechny druhy prací, ať už těžšího nebo lehčího charakteru. Stroj se hodí i pro práci s čelními nakladači,“ doplňuje Jakub Hurta.

Tagy
zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací