Zetor world
  • 1.11.2019

Kalendáře ZETOR na rok 2020 jsou již v prodeji!

Kalendáře ZETOR na rok 2020 jsou již v prodeji!

Vzpomínáte si na soutěž o fotografii v kalendáři ZETOR pro příští rok? Společný počin společnosti a našich fanoušků má už finální podobu a můžete si jej objednat na našem e-shopu.

Do soutěže nám přišly stovky fotografií. Pro titulní stranu jsme nakonec vybrali 54 z nich. Absolutním vítězem se stala fotografie traktoru ZETOR FORTERRA 130 HD od paní Moniky Musilové z Hanácké zemědělské společnosti Jevíčko, konkrétně ze střediska živočišné výroby v obci Biskupice u Jevíčka. Právě tam jsme vyrazili nafotit fotografii k měsíci říjnu a rovnou jsme se i zeptali, jak jsou v tomto podniku s FORTERROU spokojeni. Většina zbývajících fotografií pak vznikala u našich zákazníků v České republice a na Slovensku.

„Cílem projektu bylo zapojit do kalendáře na příští rok naše zákazníky a fanoušky, pro které je kalendář zároveň primárně určen. Potěšilo nás, jak velký zájem soutěž vyvolala, a děkujeme všem za zaslání fotografií. Prostor v kalendáři je však omezený, a tak jsme se pokusili vybrat od každého trochu,“ vysvětluje Jakub Hurta, manažer marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Traktory ZETOR najdou na různých místech široké spektrum využití, což se odráží i v novém kalendáři. Stroje jsou na fotografiích zachyceny  nejen při práci na poli, ale také při krmení a práci kolem dobytka, svážení dřeva v lese nebo třeba při údržbě sportoviště a parku.

Kalendáře ZETOR si si můžete objednat na našem eshopu.

 

Tagy
zpět na Zetor World
Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací