tiskové zprávy

ZETOR UTILIX se poprvé představí světu na výstavě Polagra Premiery 2018

19.1.2018

Značka ZETOR na veletrhu Polagra Premiery 2018 poprvé představí ZETOR UTILIX. Další premiéru, tentokrát na polském trhu, bude mít ZETOR MAJOR HS 80 v novém designu. Mezinárodní výstava proběhne ve dnech 18.–21. ledna 2018 v Poznani v Polsku.

„Výstavy Polagra Premiery se s našimi traktory účastníme pravidelně už od jejího vzniku. Účast na takovéto mezinárodní výstavě je skvělá příležitost, jak ukázat novinky. Letos jsme si pro návštěvníky připravili prezentaci nových strojů jako je ZETOR UTILIX a MAJOR HS 80 v novém designu. UTILIX bude k vidění vůbec poprvé a MAJOR v novém designu zatím byl prezentován pouze na listopadovém veletrhu Agritechnica, takže v Polsku budou mít traktor také premiéru”, říká Arkadiusz Fułek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

20180119_Polagra 3

Uvedením nových modelů se 4válcovými motory s výkony pod 50 koní jako je UTILIX vstupuje značka ZETOR do nového sektoru trhu, kde doposud nefigurovala. Tyto menší stroje najdou uplatnění v komunálních službách, při lehčích zemních pracích, v pěstitelství a zahradnictví. A díky své obratnost se traktory skvělé hodí také ve stájích a jiných omezených prostorech. Představením traktorů z nižší výkonnostní třídy reaguje společnost ZETOR TRACTORS a.s. na poptávku ze strany uživatelů. Technická specifikace strojů je k dispozici zde.

Návštěvníci veletrhu budou mít možnost se seznámit nejen se žhavými novinkami, ale také se stálicemi produktového portfolia značky ZETOR. K vidění bude FORTERRA HSX 130 s čelním nakladače z nové řady ZQ s drapákovými vidlemi nebo FORTERRA HD 150 ve speciální bílé úpravě. Dále bude na stánku ZETOR PROXIMA HS 100 s čelním nakladačem ZL a lopatou a ZETOR MAJOR CL 80 také s čelním nakladačem a kleštěmi na balíky.

20180119_Polagra 2

„V rámci největší a nejznámější výstavy v Polsku bychom rádi ukázali potencionálním zákazníkům, že s traktory ZETOR jsme schopni pokrýt potřeby všech, těch nejmenších zemědělců a pěstitelů až po velké podniky, a to nejen v oblasti zemědělství, ale také například v komunálních službách nebo při údržbě zeleně apod.”, dodává k produktovému portfoliu Arkadiusz Fułek.

Stánek značky ZETOR s výstavní plochou 500 m2 najdete v hale č. 8. Letošní mezinárodní veletrh Polagra Premiery proběhne už po sedmé a představí se zde přes 400 výrobců a značek z oblasti zemědělského průmyslu a každoročně na veletrh dorazí více než 45 000 návštěvníků.

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com