tiskové zprávy

ZETOR TRACTOR SHOW zavítá koncem září na Slovensko

11.9.2019

Koncem září se na Slovensku uskuteční tradiční akce ZETOR TRACTOR SHOW. Celkem na třech místech budou mít ve dnech 24., 26. a 28. září příznivci zemědělské techniky možnost vidět a vyzkoušet traktory ZETOR v terénu a při práci s agregacemi.

V úterý 24. září narazí zájemci na traktory ZETOR v Poľnohospodárskem družstvu Trenčianska Turná, 26. září v Agrodružstvu Soľ a 28. září v Areálu STK Bidovce. K vidění budou modely CRYSTAL HD 170, FORTERRA HSX 140, PROXIMA HS 90 T2 a MAJOR CL 80. Kromě odborné prezentace traktorů a jejich agregací se stroji Pottinger se návštěvníci mohou těšit na dobré jídlo včetně regionálních specialit.


Předváděcí akce ZETOR TRACTOR SHOW v různých zemích pomáhají ke zvyšování povědomí o značce, rozvíjejí a podporují komunikaci s distributory, upevňují dealerské sítě a přispívají i k podpoře přímého prodeje. Zároveň díky nim získává společnost přímou zpětnou vazbu od zákazníků, když její zástupci na akcích diskutují s účastníky o využití a klíčových vlastnostech traktorů ZETOR.
 

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com