tiskové zprávy

ZETOR svými novinkami nadchl domácí i zahraniční publikum, hvězdou byl nový MAJOR

20.4.2018

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. představila návštěvníkům brněnského veletrhu Techagro novinky ze svého portfolia. ZETOR zaujal nejen osmi vystavenými exponáty, ale také bohatým doprovodným programem jako například koutek s novou PC hrou Pure Farming. Stánek ZETORU mohlo ve dnech 8. – 12. dubna obdivovat více než 110 tisíc návštěvníků z ČR i celého světa. Stánek ZETORU navštívili také ministr zemědělství ČR.

20180419_ZETOR 1

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. představila ve brněnském veletrhu TECHAGRO žhavé novinky ze své stáje. Stejně jako na hannoverské Agritechnice, i v Brně sklidil největší úspěch MAJOR v novém designu. Jeho realizací tak společnost splnila slib, který dala při představení designového konceptu ZETOR by Pininfarina na Agritechnice 2015. Zaujala také nová modelová řada HORTUS a UTILIX či modernizovaná PROXIMA s FORTERROU. Návštěvníci se mohli dozvědět více i o vystaveném inovativním 4válcovém motoru ZETOR.

„Stejně jako před dvěma lety, tak i nyní zaznamenáváme o produkty značky ZETOR obrovský zájem, a to jak ze strany fanoušků, tak i nových potenciálních dealerů či dodavatelů. Naplněný stánek jasně vypovídá o faktu, že značka ZETOR u lidí stále rezonuje a aktivně ji vyhledávají. Velikou poctou pro nás byla rozhodně návštěva ministra zemědělství pana Jiřího Milka. Dalším váženým hostem byl íránský velvyslanec. Z obchodního pohledu máme desítky a stovky poptávek po traktorech všech modelových řad a na veletrhu jsme uzavřeli i několik dílčích reálných obchodů,“ chválí si letošní účast Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

20180419_ZETOR 2

Oficiální představení novinek si nenechali ujít ani novináři významných odborných a zpravodajských médií. Pondělní tiskové konference s představením novinek se zúčastnilo přes 30 novinářů z ČR a řady zemí Evropy jako Švédsko, Francie, Nizozemsko, Velká Británie, Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko a Maďarsko. Pro veřejnost byla na stánku ZETORU kromě představovaných novinek přichystaná tipovací soutěž a „koutek“ s novou PC hrou Pure Farming, kde si zájemci mohli vyzkoušet, jaké je to být farmářem a jezdit v ZETORU.

TECHAGRO patří mezi tři největší zemědělské veletrhy v Evropě. Návštěvnost letošního ročníku dosahovala 110 tisíc návštěvníků. Kromě domácích přijela i řada zahraničních návštěvníků. V rámci ankety Traktor roku 2018 pořádané Zemědělským týdeníkem získala FORTERRA HSX 140 druhé místo. Příští ročník se bude konat zase za dva roky a příznivci značky ZETOR se mohou spolehnout, že značka opět nabídne inovace a zajímavosti.

20180419_ZETOR 4

PR & komunikace

zmedia@zetor.com