tiskové zprávy

ZETOR se prezentuje na Ukrajině

16.2.2017

Značka ZETOR se účastní mezinárodního zemědělského veletrhu Agro Animal Show 2017, který se koná od 15. do 17. února v Kyjevě. ZETOR na veletrhu reprezentuje společnost Agro-Temp – distributor traktorů ZETOR na ukrajinském trhu. Společnost Agro-Temp představuje všechny modelové řady traktorů, které značka ZETOR v současnosti nabízí.

Návštěvníci kyjevského veletrhu zaměřeného na technologie chovu a krmení zemědělských zvířat, zařízení pro rostlinnou výrobu a logistiku a skladování zemědělských plodin a obilí si budou moci na stánku prohlédnout a seznámit se s modely CRYSTAL 160, FORTERRA HD 150, FORTERRA 135, PROXIMA Plus 110 a MAJOR 80.

20170215_AgroMash_Kyjev _1

„Spolupráce ZETORU s ukrajinským distributorem, společností Agro-Temp, se týká zejména prodeje traktorů, náhradních dílů a zajištění servisních záležitostí. Vzhledem k nepříznivé geopolitické situaci v letech 2014–2015, kdy došlo k poklesu vývozu a prodeje traktorů, jsme rádi, že se v roce 2016 podařilo navýšit objem prodejů o desítky kusů. To v konečném důsledku vedlo k posílení pozice značky ZETOR na ukrajinském trhu,“ shrnuje aktuální vývoj na Ukrajině Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Veletrhu se v doprovodu zástupce české ambasády zúčastní i český ministr zemědělství Marian Jurečka. Ukrajinský distributor na stánku odměnil účastníky webové ankety a vyhlásil nejlepší zákazníky za rok 2016. Pro návštěvníky je přichystaný doprovodný program a mají možnost se detailněji seznámit s jednotlivými produkty ZETOR.

Značka ZETOR působí v rámci novodobé historie na ukrajinském trhu od roku 2012. ZETOR TRACTORS a.s. dodává na Ukrajinu stroje všech modelových řad, největší zájem mají ukrajinští zákazníci o modely FORTERRA a PROXIMA PLUS, které svou variabilností nabízejí široké uplatnění v chovu i pěstitelství. Pro Ukrajinu je zemědělství jedním z klíčových odvětví ekonomiky a země je jedním z největších světových exportérů široké škály zemědělských komodit.

20170215_AgroMash_Kyjev_2

PR & komunikace

zmedia@zetor.com