tiskové zprávy

ZETOR se i letos zúčastní agrosalónu Země živitelka 2019

13.8.2019

Srdečně zveme všechny příznivce zemědělské techniky na 46. ročník mezinárodního veletrhu Země živitelka. Ve dnech od 22. do 27. srpna bude na Výstavišti v Českých Budějovicích k vidění také většina modelových řad traktorů ZETOR.

Na veletrhu se představí modely FORTERRA HD 150, MAJOR HS 80, PROXIMA HS 90 v emisním stupni Stage IIIB, CRYSTAL HD 170, FORTERRA HSX 140, UTILIX HT 45 a PROXIMA CL 110 ve Stage IIIB. Právě poslední jmenovaný model bude mít na výstavě českou premiéru. Stánek ZETORU nabídne i doplňkový prodej reklamních předmětů.


Země živitelka je v České republice a na Slovensku největším agrosalónem zaměřeným na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory. Areál Výstaviště v Českých Budějovicích každoročně hostí více než 500 vystavovatelů z 20 zemí světa a návštěvnost se pohybuje kolem 100 000 osob. Letošní ročník nese podtitul „Výzvy českého zemědělství“. Součástí veletrhu je soutěž o nejlepší vystavený exponát Zlatý klas pod odbornou garancí Ministerstva zemědělství. V loňském roce si toto ocenění odnesl ZETOR CRYSTAL.

 

PR & komunikace

zmedia@zetor.com