tiskové zprávy

ZETOR rozjíždí svou show, již posedmé

22.5.2017

Na cestu dlouhou několik tisíc kilometrů po celé Evropě se vydávají už posedmé traktory značky ZETOR v rámci oblíbené ZETOR TRACTOR SHOW. Od května do října navštíví traktory během akce celkem devět evropských zemí a představí novinky na 60 místech. Svou lokální premiéru letos zažije akce v Chorvatsku a v Rakousku. Prezentaci brněnských traktorů si každoročně nenechá ujít několik tisíc zájemců.

ZETOR TRACTOR SHOW je ojedinělou formou představení novinek a produktů z portfolia značky ZETOR. V letošním roce se veřejnost může těšit na představení nového MAJORU HS, nebo traktorů modelových řad PROXIMA a FORTERRA s emisním řešením STAGE IV.

20170522_ZTS 1

„Stroje budou k vidění při reálných činnostech a budou agregovány s vybranou zemědělskou technikou. Zájemci si budou moci vyzkoušet například čelní nakladače ZETOR SYSTEM, “ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Na každé zastávce budou odborníci ze společnosti ZETOR TRACTORS a.s. a také zástupci místního prodejce, kteří budou návštěvníkům k dispozici, rádi jim poradí a zodpoví jejich dotazy.

„Letošní ročník jsme pojali nejen jako prezentaci novinek a praktickou ukázku našich traktorů, ale také jako poradenství zákazníkům v rámci tzv. aftersales služeb. Na místě jim budeme předávat informace, rady a tipy, jak co nejlépe pečovat o svůj stroj a jak využívat na maximum jeho vlastnosti a dovednosti,“ dodává Robert Todt.

ZETOR TRACTOR SHOW startuje již 22. května v Chorvatsku, kde ZETOR počátkem roku uzavřel spolupráci s novým distributorem. Akce tady bude mít svou premiéru a následně se přesune do Švýcarska, Rakouska, Polska, Litvy, Švédska, Nizozemska nebo Velké Británie a svou pouť uzavře v říjnu ve Francii. Plánováno je 60 zastávek v devíti zemích Evropy.

ZETOR TRACTOR SHOW byla za celou dobu konání akce k vidění ve více než 20 evropských státech, zorganizováno bylo téměř 400 zastávek a akcí se zúčastnilo přes 60 000 návštěvníků.

20170522_ZTS 2

PR & komunikace

zmedia@zetor.com