tiskové zprávy

ZETOR představil kalendáře pro rok 2016

6.11.2015

Brno, 6. listopadu 2015 – ZETOR uvedl na trh kalendář pro rok 2016. Tématem je 70. výročí značky ZETOR, která existuje již od roku 1946. Nové kalendáře přinášejí intenzivní zážitek z krásných dívek i ladných křivek traktorů a mapují zároveň historii značky ZETOR.

limitovany-1„Nejpyšnější jsme na limitovanou edici kalendáře, která umělecky a originálně ztvárňuje prestiž, sílu, stabilitu a zároveň moderní směřování značky ZETOR,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Profesionálně zpracovaný průřez fotografiemi ikonických modelů traktorů ZETOR zakomponovaných do netradičních prostředí rozhodně stojí za povšimnutí. Tato limitovaná edice kalendáře vystihuje zároveň i dlouhou cestu značky ZETOR, ta se dá charakterizovat třemi slovy – 70 let inovací.

Kalendář nafotil Martin Fridner, fotograf historicky první slovenské playmate do slovenské verze časopisu Playboy. V odvážných šatech se zde objeví známé české a slovenské modelky Lucie Javorčeková, Silvia Križanová, Adriana Červenková nebo Kristýna Schejbalová. Všechny šaty, ve kterých modelky na fotografiích pózují, navrhla přední slovenská návrhářka Jana Gavalcová speciálně pro kalendář společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Cena produktového kalendáře s fotografiemi historických traktorů činí 199 Kč. Limitovaná verze kalendáře s modelkami je dostupná za 699 Kč. Oba kalendáře jsou k dostání v autorizované síti ZETOR, v brněnské ZETOR GALLERY a v České republice také na adrese oficiálního e-shopu ZETOR.

Na titulní stránce kalendáře je umístěno speciální logo, které bylo připraveno u příležitosti oslav 70. výročí značky ZETOR.

PR & komunikace

zmedia@zetor.com