novinky a zprávy

ZETOR na Agroshow – největší zemědělské výstavě v Polsku

25.9.2017

Agroshow, výstava zemědělské techniky, která se koná koncem září v polských Bednárech, si už dávno získala dobré jméno a stala se jednou z největších zemědělských výstav v nejen v Polsku, ale i v Evropě. Traktory značky ZETOR bývají pravidelně na této výstavě k vidění. Na svém stánku značka představila celkem 10 strojů z modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRA a také jednu novinku – novou generaci čelních nakladačů označovanou jako ZQ.

„Agroshow je jednou z nejdůležitějších výstav Polsku, i v Evropě vůbec. Pravidelně se koná na začátku podzimu, tedy v období, kdy už vyvrcholily zemědělské práce a farmáři i chovatelé spřádají plány na nastávající sezónu. Pro nás je to skvělá možnost představit novinky a produktové portfolio značky a získat také zpětnou vazbu od uživatelů našich produktů a informace o jejich potřebách,“ říká Arkadiusz Fułek, prezident ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

20170925_Agroshow 1

ZETOR si letos pro návštěvníky výstavy připravil představení nové generace čelních nakladačů ZETOR SYSTEM, které tvoří aktuální novinku v produktovém portfoliu. Modernizovaná řada nesoucí označení ZQ, přináší zákazníkům díky vyšší tuhosti agregace i delší životnost, lepší výhled z kabiny, vyšší zvedací výšku, snadnější připojení k traktoru a rozšířené možnosti příslušenství jako je osvětlení nebo chytrý displej zobrazující váhu nákladu a pozici nakladače. Více informací o ZQ najdete na: http://www.zetor.cz/prichazi-nova-generace-celnich-nakladacu-zetor-system.

„Firemní filosofií ZETORU je neustále přinášet a nabízet zákazníkům moderní produkty s vyšší přidanou hodnotou. Ve spolupráci s dodavatelem čelních nakladačů, švédským výrobcem ÅLÖ AB, představujeme novou generaci čelních nakladačů, která je po všech stránkách technologicky vyspělejší. Jsem přesvědčen, že nová agregace si najde své místo u zemědělců a farmářů, kteří ocení její možnosti, díky kterým si zjednoduší a zefektivní těžkou práci,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

20170925_Agroshow 2

Společně s novými čelními nakladači si ZETOR POLSKA připravil pro návštěvníky malé překvapení. Vlajková loď ZETORU, FORTERRA HD 150, byla na stánku k vidění v bílém designu označovaném jako „Bílá perla“. Nové barevné vyjádření odkazuje na polské národní barvy – bílou a červenou. Záměrem bylo upoutat pozornost návštěvníků nejen na stánek, ale i na aktuálně nejsofistikovanější stroj v portfoliu značky. Se skončením výstavy bude traktor sloužit jako předváděcí stroj při prezentacích značky zemědělcům na jejich farmách.

Zájemci o značku ZETOR se dále mohli seznámit s traktory modelových řad FORTERRA a PROXIMA v emisním řešení STAGE IV. Modernizované stroje jsou ceněny pro nízké provozní náklady a úsporu ve spotřebě paliva, která dosahuje až 19 % v závislosti na vykonávané činnosti. K vidění byl i dosavadní nejnovější přírustek do produktového portfolia značky – MAJOR HS. Traktor je určen těm uživatelům, kteří vyžadují u strojů o výkonech do 80 koní vyšší komfort a zároveň nízké provozní náklady. Nový MAJOR HS je univerzální stroj vhodný nejen k agregaci se zemědělskými stroji, ale i pro práce v komunálních službách.

20170925_Agroshow 3