tiskové zprávy

ZETOR GALLERY se už popáté zapojí do Brněnské muzejní noci

16.5.2018

ZETOR GALLERY, výstavní prostor v Brně Líšní, na kterém se představuje nejen historie traktorů ZETOR, ale i její současnost, se už popáté zapojí do programu Brněnské muzejní noci. Návštěvníci se v sobotu 19. května mohou těšit na netradiční zážitek v podobě prohlídky zemědělské techniky ve večerních hodinách od 18:00 až do půlnoci.

20180516_BMN 1

V ZETOR GALLERY jsou k vidění zemědělské stroje slavné české značky ZETOR. Ve čtyřech sálech se návštěvníci mohou seznámit s více než sedmdesátiletou historií brněnského výrobce traktorů. Prohlédnout si, vyfotografovat, ale i nasednout do traktorů nebo nahlédnout pod kapotu můžete nejen u historických modelů, ale i u těch moderních. Expozice je doplněna o řadu interaktivních prvků, jako je simulátor čelního nakladače, nebo audiovizuální zpracování klíčových historických momentů aj. Součástí ZETOR GALLERY je i prodejna reklamních předmětů, kde si můžou návštěvníci koupit zajímavé suvenýry nebo upomínkové předměty.

Pro návštěvníky ZETOR GALLERY během Brněnské muzejní noci je připraven doprovodný program. Děti si budou moci vybarvit omalovánku, zazávodit na slalomové dráze, vyzkoušet si traktory ZETOR na počítačovém simulátoru, nebo si mohou společně s rodiči ověřit znalosti o traktorech ZETOR v připraveném vědomostním kvízu. Je jistě se na co těšit, a srdečně proto zveme širokou veřejnost k návštěvě naší galerie,“ říká Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

V rámci programu si přijdou na své nejmenší děti i dospělí. Organizátory Brněnské muzejní noci je zajištěna speciální linka MHD, která každých 30 minut bude návštěvníky svážet z centra města anebo odvážet za dalšími možnostmi bohatého programu. Vstup během akce je 25 Kč, děti, držitelé ZTP a senioři starší 65 let mají vstup zdarma. Poslední návštěvníci budou vpuštěni do ZETOR GALLERY ve 23:30. V minulých letech navštívilo ZETOR GALLERY během akce tisíce osob. Více informací o akci najdete na www.brnenskamuzejninoc.cz nebo www.zetorgallery.cz.

20180516_BMN 3

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com