ZETOR world

Inovace i úcta k tradicím: Vracíme se k číselnému označení výrobních řad traktorů ZETOR

Inovace i úcta k tradicím: Vracíme se k číselnému označení výrobních řad traktorů ZETOR

V poslední době v ZETORu zažíváme výrazné změny nejen ve výrobě, ale i ve značení modelových řad traktorů. Opět se navracíme k našim začátkům a tradici, kdy se ZETOR traktory řadily podle číselných řad. Tento způsob značení má spoustu výhod pro koncové zákazníky i pro nás jako výrobce. Nové značení modelových řad nám umožní lépe vyjádřit velikostní kategorii traktoru a přibližný výkon motoru. Tím poskytne zákazníkům jednodušší orientaci v našem portfoliu, ale i na trhu.

Chronologicky řazené číselné série modelů spojené s výkonem motoru také zajistí přehledný systém kategorizace, který zákazníkům snadněji umožní rozpoznat, který z našich traktorů jim pro jejich práci nejlépe vyhovuje.

Aktuálně pracujeme na nových řadách traktorů, které budou navazovat na naše stávající modely. Tyto nové řady přinesou inovace a vylepšení, které reflektují potřeby našich zákazníků i aktuální trendy v zemědělském sektoru.

První modelovou řadou pod novým označením „řada 6“ představíme na mezinárodním veletrhu Techagro v Brně. Vychází z kategorie, kterou aktuálně pokrývají současné modely Forterra a Crystal.

Změna číselného označení traktorů není pouze kosmetickou úpravou. Jde o strategický krok, který odráží transformaci našeho produktového portfolia a zároveň splňuje požadavky zákazníků v agro průmyslu.

Věříme, že tento nový systém splní svůj účel.

Děkujeme, že jste s námi už více než 78 let!