novinky a zprávy

V anketě Traktor roku 2018 získal ZETOR FORTERRA druhé místo

12.4.2018

V tradiční anketě Traktor roku, vyhlašované v průběhu mezinárodního veletrhu TECHAGRO, se modernizovaný stroj ze stáje ZETOR, FORTERRA HSX 140, umístil na druhém místě. Ocenění si FORTERRA nadělila k narozeninám, letos totiž slaví 20 let od svého vzniku.

20180412_HSX 2

Takřka 800 hlasů z celkem 3736 hlasů a v konkurenci dalších 7 modelů si vysloužila modernizovaná FORTERRA HSX 140. Hlasující na modernizovaném modelu nadchl především úsporný 4válcový motor ZETOR, nová ECO 40 převodovka, odpružená přední náprava či soustava prvků zvyšující bezpečnost obsluhy, jako jsou účinnější brzdy a panoramatická zrcátka a nová přístrojová deska. Traktory modelové řady FORTERRA vynikají svou robustností a silou, přitom si zachovávají technickou jednoduchost, nízkou spotřebu a cenovou dostupnost náhradních dílů. Kombinace silného motoru s maximálním možným výkonem za každých podmínek a jednoduchého účelného provedení jsou tím, čím FORTERRY oslovují zákazníky a odborníky po celém světě již 20 let.

„Důvěra zákazníků v naše stroje nás nesmírně těší a velice si jí vážíme. Nejen výsledky ankety, ale i zpětná vazba zákazníků z celého světa nás utvrzuje v tom, že svou práci odvádíme kvalitně. Zároveň nás tato důvěra zavazuje, abychom i nadále pokračovali v odvádění kvalitní práce,“ vyjadřuje se k anketě Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

20180412_HSX 2

FORTERRA letos slaví 20 let. Za dvě dekády působení tohoto modelu na trhu se prodalo 21,5 tisíce strojů do 55 zemí světa. Nejen FORTERRA, ale i její uživatelé a zákazníci si za svou věrnost zaslouží ocenění, proto si ZETOR připravil pro její majitele a fanoušky soutěž.  Až do 5. května můžete na Facebooku ZETORU do zpráv posílat své foto se strojem včetně popisu nejpozoruhodnějšího okamžiku, který jste s traktorem zažili. 10 nejlepších zveřejníme. A protože jste to vy, fanoušci, díky kterým je FORTERRA s námi už 20 let, o výherci rozhodnou právě vaše hlasy. Hraje se o zajímavé ceny, s posíláním příběhů a fotografií neváhejte. Více se dozvíte na oficiálním Facebookovém profilu ZETORU.

20180412_HSX 3

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací