novinky a zprávy

Úspěšný ZETOR v Hannoveru: zájem vzbudily produktové novinky a zejména nový atraktivní ZETOR design

11.12.2017

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. má za sebou účast na nejvýznamnějším mezinárodním veletrhu zemědělské techniky Agritechnica 2017, který se konal 12. – 18. listopadu v německém Hannoveru a navštívilo ho 450 tisíc návštěvníků. Mezi nimi stánek ZETORU vzbudil velký zájem, a to nejen díky atraktivní prezentaci modelů a doprovodnému programu. Velké oblibě se těšil i ZETOR PUB.

Jak na stánku ZETOR TRACTORS a.s., tak i na stánku ZETOR SYSTEMS bylo stále rušno. Značka zde prezentovala pět svých nejnovějších traktorů – MAJOR HS v novém designu, úspěch a zájem sklidily také nové traktory HORTUS a UTILIX a modernizované FORTERRA a PROXIMA. Zájem o ZETOR projevila i řada potenciálních distributorů ze zemí Afriky, Jižní Ameriky a Asie, se kterými zástupci společnosti jednali o možnosti navázat spolupráci. Na stánku ZETOR SYSTEMS si zájemci mohli prohlédnout motory a převodovky, které ZETOR pro svou produkci traktorů jako jedna z mála společností na světě sám vyvíjí a vyrábí. I zde probíhala jednání se zájemci a odběrateli komponentů.

20171211_ZETOR AGRITECHNICA 2017 1

„S odstupem můžeme říci, že účast značky ZETOR na Agritechnice byla opět úspěšná – podařilo se nám oslovit jak nové dealery, tak i distributory a dodavatele – věříme, že některé z kontaktů proměníme v dlouhotrvající spolupráci. Agritechnicu navštívilo okolo 450 tisíc návštěvníků a valná část záměrně vyhledávala právě náš stánek. Aktivní jsme byli nejen na místě, ale i na sociálních sítích, kde jsme komunikovali denně veškeré novinky a celý průběh veletrhu,“ hodnotí letošní Agritechnicu Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

O velkém zájmu o stroje značky ZETOR svědčí účast takřka stovky novinářů na tiskové konferenci, kde byl představený nový ZETOR DESIGN MAJOR HS a HORTUS. Během této události také proběhl slavnostní křest dlouho očekávaných kalendářů – produktové i limitované edice. Sledovat jej mohli kromě hostů veletrhu, také fanoušci po celém světě prostřednictvím přímého přenosu na webu www.zetor.com. Značka zaznamenala přes 30 výstupů v českých a přes 120 výstupů v zahraničních médiích a další se stále objevují.

Lákadlem na Agritechnice se stal jednoznačně ZETOR PUB, kterým prošlo tisíce návštěvníků. Ti zde vypili celkem 4 320 piv. Nejen kvůli pivu, ale také kvůli modelce pózující u nových traktorů, se kterými se návštěvníci toužili vyfotit, vznikaly u stánku ZETORU dlouhé fronty. Příští Agritechnica se bude konat 10. – 16. listopadu 2019 a už nyní je jasné, že ZETOR nebude chybět s dalšími novinkami, které napřesrok chystá.

Jak to vypadalo na letošním ročníků na stánku ZETORU, můžete shlédnout v souhrnném videu: https://www.youtube.com/watch?v=iM40VGG9WVw

20171211_ZETOR AGRITECHNICA 2017 2