tiskové zprávy

Traktory ZETOR se předvedou na veletrhu na Ukrajině

22.2.2018

ZETOR se bude prezentovat na mezinárodním zemědělském veletrhu Agro Animal Show 2018 v Kyjevě, jehož osmý ročník proběhne ve dnech 21.–23. února. Značku ZETOR bude na veletrhu reprezentovat ukrajinský distributor společnost Agro-Temp.

Na návštěvníky kyjevského veletrhu čekají traktory napříč portfoliem značky ZETOR. K vidění budou zástupci jednotlivých modelových řad – MAJOR 80, PROXIMA 110, FORTERRA 135 a FORTERRA 150 HD a také komponenty z řady ZETOR SYSTEM.

20180222_Ukr 1

Ukrajinský distributor Agro-Temp spolupracuje se značkou ZETOR už od roku 2012. Na Ukrajině jsou k dispozici traktory značky ZETOR s výkony od 80 do 160 koní z modelových řad MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL. V žebříčku oblíbenosti vedou stroje z modelových řad PROXIMA a FORTERRA.

Na veletrhu si můžou zájemci prohlédnout také neoblíbenější traktor na ukrajinském trhu – ZETOR PROXIMA PLUS. „Z obchodního hlediska jdou na odbyt traktory z modelové řady PROXIMA PLUS 110 o výkonu 105 koní. PROXIMY PLUS patří na Ukrajině ke strojům, o které je dlouhodobě největší zájem, oblíbené jsou nejen pro své technické parametry, ale hlavně pro jejich univerzální použití,“ uvádí Vladyslav Bondarevskyy, Business Manager ZETOR TRACTORS a.s. pro ukrajinský trh.

Kromě prezentace zemědělské techniky jsou připraveny pro zájemce různá cenová zvýhodnění vztahující se na všechny stroje. Návštěvníci veletrhu budou mít také na stánku ZETOR možnost vytvořit si profesionální foto v pozadí s FORTERROU 150 HD.

20180222_Ukr 2

„Všechny srdečně zveme nejen na stánek ZETOR, ale i na veletrh Agro Animal Show 2018, který se kromě zemědělských strojů zaměřuje také na živočišnou a rostlinnou výrobu v rámci vedlejších veletrhů. Pokud budete mít jakékoliv dotazy k traktorům nebo cenovým zvýhodněním, neváhejte oslovit obsluhu stánku ZETOR,“ dodává Sergey Legostaev, ředitel společnosti Agro-Temp.

Zemědělství patří k nejdůležitějším odvětvím ukrajinské ekonomiky a drží si prvenství ve výrobě i vývozu široké škály plodin a artiklů. Nepříznivá geopolitická situace ochromila ukrajinský trh, poslední dva roky se situace v rámci prodejů zemědělské techniky stabilizovala. Dnes zde působí více než 40 000 zemědělských podniků. Aktuálně se ukrajinský agrární sektor řadí k těm, jenž jsou nejvíce otevřené inovacím a rychle v prodejích roste také segment komponentů zemědělské techniky a přípojných zařízení. Ročně se na celé Ukrajině prodá kolem 6000 traktorů ve výkonnostním spektru od 100 do 200 HP.

20180222_Ukr 3

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com