tiskové zprávy

Traktory ZETOR se představují na Slovensku

6.6.2017

Traktory ZETOR jsou aktuálně k vidění na výstavě Celoslovenské dni poľa, jejíž sedmý ročník právě probíhá ve slovenských Dvorech nad Žitavou. Značka ZETOR zde poprvé představí svůj nejnovější stroj z produktového portfolia – nový MAJOR HS. Kromě této premiéry bude ZETOR během konání výstavy 6.–7. 6. prezentovat traktory napříč produktovým portfoliem.

Na stánku společnosti ZETOR TRACTORS a.s. si mohou zájemci prohlédnout stroje všech modelových řad. K dispozici bude kromě FORTERRY HD, FORTERRY CL, PROXIMY HS, PROXIMY GP  a PROXIMY CL  také nový MAJOR HS, ten bude slovenskému publiku představen poprvé. Nový stroj rozšiřuje stávající modelovou řadu MAJOR.

20170606_Slovensko 2

Foto: Stánek Zetoru na hospodářské výstavě Celoslovenské dni poľa konané ve Dvorech nad Žitavou

„Náš nejnovější model MAJOR HS jsme přivezli také na Celoslovenské dni poľa, aby byl představen i široké slovenské veřejnosti. Nový stroj je odpovědí na připomínky a přání našich zákazníků, kteří požadují vyšší komfort a zároveň stále upředňostňují nízké provozní náklady,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Modelová řada MAJOR byla na trh uvedena v roce 2013. Díky univerzálnosti, odolnosti a spolehlivosti se stala u zákazníků velmi oblíbenou. Řadu reprezentují dva produkty – MAJOR CL a novinka MAJOR HS. Základní model MAJOR CL disponuje čtyřválcovým motorem o výkonech 61 nebo 76 koní, mechanickou převodovkou s 12 rychlostmi vpřed a 12 vzad, maximální rychlostí 30 km/h a mechanickou hydraulikou s ručním ovládáním. Oproti tomu nový MAJOR HS je všestranným pomocníkem, který splňuje požadavky náročnějších zákazníků, kteří hledají komfortní řešení, nízké provozní náklady a větší variabilitu stroje. Základní inovací stroje je nová převodovka s rozsahem 24 rychlostí vpřed a 12 rychlostí vzad. Traktor disponuje dvoustupňovým násobičem krouticího momentu (PowerShift) a je vybaven i hydraulickým reverzorem (PowerShuttle), který umožňuje změnu směru jízdy i pod zatížením. Nový stroj je o 10 km/h rychlejší ve srovnání s modelem CL a dosahuje maximální rychlosti 40 km/h. Vyznačuje se nadstandardně vysokou zvedací silou, a to až 3300 kg. Kabina nabízí více úložného prostoru, polohovatelný sloupek řízení, sedadlo spolujezdce, novou přístrojovou desku i sloupek řízení s nastavováním polohy. Větší palivová nádrž o obsahu 120 l umožňuje, aby stroj pracoval delší čas bez prostojů. Nový MAJOR HS je všestranným pomocníkem, který najde své uplatnění jak na malých, tak i středních farmách v živočišné i rostlinné výrobě, případně v komunálních službách.

20170606_Slovensko 1

Foto: Nový MAJOR HS na výstavě Celoslovenské dni poľa na Slovensku

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. dlouhodobě spolupracuje se společností ČSOB Leasing, která nabízí výhodné financování traktorů ZETOR FINANCE. Na stánku budou k dispozici zástupci obou společností, kteří rádi poradí všem zájemcům nejen s technickými specifikacemi strojů, ale také s výhodným financováním.

„Kromě prezentace traktorů ZETOR a zkušebních jízd chceme představit i výhodné financování a různá cenová zvýhodnění vztahující se na všechny naše stroje,“ dodává Robert Todt.

Aktuálně probíhá slevová akce na traktory ZETOR – žhavá letní nabídka. V závisloti na typu traktoru můžete ušetřit až 94 000 Kč (3 518 €). Akce platí na traktory s definovanou výbavou, které budou objednány a dodány do 30. 6. 2017. Bližší informace získáte u autorizovaných prodejců a na webových stránkách společnosti, http://www.zetor.cz/zhava-letni-nabidka-na-traktory-zetor

20170606_Slovensko 3

Foto: MAJOR HS

PR & komunikace

zmedia@zetor.com