tiskové zprávy

Traktory ZETOR byly k vidění na veletrhu Agriplanta

7.6.2018

Ke konci května se v Rumunsku konal veletrh Agriplanta Expo 2018. Partner značky ZETOR společnost S. C. Zetor Tractors S. R. L. se této největší a nejvýznamnější výstavy v zemi účastní už pravidelně už od roku 2006 a letos zde představil novinky z dílny ZETOR, malé a kompaktní traktory UTILIX a HORTUS, nechyběl ani MAJOR v novém designu a zástupci z modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRA.  

„Nejmladší přírůstky, UTILIX a HORTUS, se na rumunském trhu uplatní nejvíce v oblasti komunálních služeb, a to hlavně v obcích. Potencionální zákazníci ocení právě jejich dobrou manévrovatelnost,“ přibližuje Ioan Drienovski, ředitel S.C. Zetor Tractor S.R.L.

Značka ZETOR se předvedla na ploše 270 m2, kde bylo k vidění sedm traktorů napříč modelovým portfoliem značky. „Během konání výstavy se konaly i předváděcí jízdy našich traktorů při práci třeba s postřikovačem“, doplňuje Drienovski. Letos byl na veletrhu nově návštěvníků k dispozici také „ZETOR Fan Shop“ s reklamními předměty značky ZETOR, o který byl velký zájem.

PR & komunikace

zmedia@zetor.com