tiskové zprávy

Traktory ZETOR byly k vidění na Slovensku

18.6.2018

Traktory značky ZETOR byly k vidění na zemědělské výstavě Celoslovenské dni poľa ve Dvorech nad Žitavou. Značka ZETOR zde předvedla traktory napříč portfoliem, jako letos všude, i zde zaznamenaly nejnovější přírůstky v portfoliu – MAJOR v novém designu, UTILIX nebo HORTUS – velký zájem.

Na stánku značky ZETOR si mohli zájemci během konání výstavy ve dnech 5. a 6. června prohlédnout a také vyzkoušet traktory z modelových řad MAJOR, PROXIMA a FORTERRA a nově také zástupce modelové řady UTILIX a HORTUS a nechyběl ani MAJOR v novém designu.

„Na polní výstavu Celoslovenské dni poľa jsme přivezli naše novinky a jsme rádi, že je můžeme představit i široké slovenské veřejnosti. Výstava je také skvělou příležitostí k prezentaci slevových akcí nebo finančního zvýhodnění při koupi nových traktorů“, říká Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

20180618-dvory-3

Během konání výstavy se promovala také akce k FORTEŘE HSX, kdy je možné nyní ke koupi tohoto modelu získat odpruženou přední nápravu zdarma. FORTERRA HSX vyniká svým výkonem, vyšším komfortem a zároveň nízkými provozními náklady. Zájemci se mohli ve stroji na výstavě i projet.

Modernizovaná FORTERRA HSX disponuje nově přední odpruženou nápravou, srdcem stroje je úsporný 4válcový motor ZETOR s výkonem až 140 koní a novou ECO 40 převodovkou, která šetří náklady až o 18 % díky úsporným 1750 otáčkám za minutu při rychlosti 40 km/h. 

20180618-dvory-5

Na území ČR a Slovenska probíhá také akce na nákup nových strojů ZETOR, kdy je možné získat slevu až 100 000 Kč na vybrané skladové traktory. Nabídka platí do vyprodání zásob, nebo do 30. 6. 2018. Bližší informace najdete zde: www.zetor.cz/ziskejte-slevu-az-100-000-kc-na-nakup-traktoru-zetor

Výstava Celoslovenské dni Poľa patří k největší události týkající se zemědělství na v zemi a akce se konala pod záštitou slovenského premiéra.

PR & komunikace

zmedia@zetor.com