ZETOR world
  • 8.12.2023

Vynikající volba pro nadcházející desetiletí

Vynikající volba pro nadcházející desetiletí

ZETOR je jednoduchý a spolehlivý,“ říká pan Ferenc Schäffer z Csákváru. Desítky let dělal lesníka v místním lesním hospodářství. Potom pracoval ve výkrmu prasat. Nyní sám hospodaří na 300 hektarech lesní půdy. První traktor ZETOR PROXIMA si pan Schäffer koupil v roce 2012. A proč si vybral zrovna tento model? 

ZETOR traktory si pamatuje už z dětství. Navíc má značku ZETOR spojenou se slovy jako je spolehlivost, či stabilita. Vypadá to, že oba názory potvrdila i praxe. Za deset let traktor odpracoval už pět tisíc hodin, a to bez jediné poruchy. ZETOR PROXIMA je pohodlný, tichý a spolehlivý traktor.

Po modelu PROXIMA si Schäffer pořídil ještě další tři traktory značky ZETOR. „Jednotlivé modely se liší svým výkonem i dalšími vlastnostmi.
V zásadě si jsou ale podobné svým technickým řešením,“ vysvětluje zemědělec. V roce 2013 přidal do své traktorové sbírky model FORTERRA HSX 140, za další čtyři roky CRYSTAL 160. V roce 2021 pak jeho ZETOR prvotinu nahradila PROXIMA GP 100.
01_232_0419Podle pana Schäffera je údržba traktoru PROXIMA GP 100 velmi jednoduchá a intuitivní, takže se ji časem naučí každý. Model oplývá prostornou kabinou, která je velmi pohodlná a disponuje skvělým výhledem do všech směrů. Ovládací prvky traktoru jsou dobře rozmístěné, pohodlně přístupné i ergonomicky navržené. Přístrojová deska je přehledná a logická, takže jsou všechny důležité informace zobrazeny blízko sebe. Velice pohodlné je i sedadlo řidiče. Tuto vlastnost pan Schäffer oceňuje především při celodenním řízení traktoru. Svou PROXIMU využívá hlavně k lehčím pracím, jako je setí, postřik, přeprava nebo kultivace.

ZETOR traktory pan Schäffer zakoupil od společnosti Zetor-West Hungary Kft. v Komáromu. Tento podnik spokojený traktorista doporučuje dál i svým kolegům zemědělcům.

Více informací naleznete zde: A Zetor egyszerű, megbízható – évtizedekre is kiváló választás - GÉPmax (gepmax.hu)

zpět na ZETOR World