tiskové zprávy

Slovenský velvyslanec Peter Weiss navštívil ZETOR

25.8.2016

Do společnosti ZETOR TRACTORS a.s. zavítal Peter Weiss, velvyslanec Slovenské republiky v Česku. V rámci své návštěvy se seznámil s bohatou historií značky v ZETOR GALLERY. Navštívil také výrobní část závodu. V té se zajímal o vývoj a kompletaci nových traktorů. Představen mu byl prototyp MAJOR, který již brzy rozšíří tuto modelovou řadu.

Návštěva slovenského diplomata se konala u příležitosti oslav 70. výročí značky ZETOR. Weiss se tak zařadil po bok prezidenta Miloše Zemana, premiéra Bohuslava Sobotky, nebo i ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, kteří letos sídlo ZETOR TRACTORS a.s. již navštívili.

20160824_Slovenský velvyslanec 2

Přijetí takto významných osobností v naší společnosti je pro nás všechny veliká čest. Velvyslanec Peter Weiss se po prohlídce výroby a prohlédnutí prototypu MAJOR sešel s představiteli ZETOR TRACTORS. Pohovořili o budoucnosti společnosti a kvalitních pracovních podmínkách našich zaměstnanců,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace ZETOR TRACTORS a.s.

Peter Weiss, je velvyslancem Slovenské republiky v Česku od podzimu 2013 a společnost ZETOR TRACTORS a.s. během svého úřadu navštívil poprvé.

20160824_Slovenský velvyslanec 4

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com