tiskové zprávy

Novinky značky ZETOR na veletrhu Agrotech Kielce 2018

19.3.2018

Největšími lákadly na stánku značky ZETOR během polského veletrhu Agrotech v Kielcích byly produktové novinky – UTILIX a MAJOR v novém designu. Během 24. ročníku veletrhu si mohli zájemci prohlédnout také nové stroje rozšiřující nabídku modelové řady PROXIMA nebo modernizovanou FORTERRU.

Na veletrhu Agrotech 2018 si návštěvníci mohli prohlédnout nový UTILIX, MAJOR v novém designu a také traktory napříč produktovým portfoliem značky ZETOR.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. před nedávnem rozšířila své produktové portfolio o modely UTILIX a HORTUS, kompaktní stroje s vynikající manévrovatelností, které se skvěle hodí pro práci v sadech, zahradnictví, komunálních službách nebo ve stájích. UTILIX bude společně s HORTUSEM na polském trhu k dostání na přelomu dubna a května.

20180319-kielce-2018-5

V Kielcích proběhla také jedna regionální premiéra – značka ZETOR zde uvedla rozšíření modelové řady PROXIMA a k vidění byla také FORTERRA HSX s odpruženou přední nápravou, ECO40 převodovkou a novými bezpečnostními prvky jako jsou lepší brzdy, senzor na sedadle spolujezdce, který vypne PTO v případě, že se obsluha zvedne ze sedačky nebo bezpečnostní pásy i na sedadle spolujezdce. Zároveň byly barevně sjednoceny ovládací prvky v traktoru. PROXIMY budou nově dostupné v emisním řešení STAGE IIIB a ve výkonech od 80 do 120 HP.

„První traktory z rozšířené nabídky PROXIM budou na polském trhu dostupné na přelomu června a července. Proximy v tomto emisním stupni společně s Majorem v novém designu, s traktory UTILIX a HORTUS a modernizovanou FORTERROU HSX s odpruženou přední nápravou přináší zákazníkům větší komfort a více funkcí, které uživatelům strojů usnadní práci,“ uvádí Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

Dále byla pro zákazníky připravena PROXIMA HS nebo modelová řada MAJOR. Na veletrhu byla prezentována také nová řada nakladačů ZQ z portfolia ZETOR SYSTEM.

20180319-kielce-2018-6

„Kromě produktů značky ZETOR jsme na veletrhu prezentovali také novou akci ZETOR POLSKA, a to možnost dlouhodobého pronájmu traktoru bez nutnosti jeho koupě, promoakce se týká hlavně modelu MAJOR 80 a vztahuje se i na pronájem nakladačů“, doplňuje Arkadiusz Fułek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

Mezinárodní veletrh Agrotech 2018 proběhl v polských Kielcích ve dnech 16.–18. března. Letos se konal už 24. ročník tohoto veletrhu, kterého se značka ZETOR účastní pravidelně od jeho vzniku. Agrotech Kielce je, po výstavě Polagra, druhým největším veletrhem v Polsku, návštěvnost dosahuje až 70 tisíc a řadí se k nejoblíbenějším akcím v Polsku.

PR & komunikace

zmedia@zetor.com