tiskové zprávy

ZETOR zpátky ve hře Farming Simulator

4.11.2021

Dobrá zpráva pro všechny příznivce digitálního farmaření. Farming Simulator se vrací a nabídne plno novinek. ZETOR nezůstává stranou a hraje zde vedle ostatních světových značek jednu z hlavních rolí. Hráčům nabídne traktory ve výkonovém rozpětí 80–170 koní, tedy modely z řad MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL. Moderní stroje budou doplněny také historickým modelem 25 K.

ZETOR přináší řadu soutěží nejen o hry, ale také o speciální kódy na zmíněný historický model, proto sledujte naše sociální sítě, ať Vám nic neuteče. A aby toho nebylo málo, v ZETOR Gallery bude brzy k dispozici i simulátor hry. 

Ve hře se objeví více než 400 autentických strojů a nástrojů od více než 100 skutečných zemědělských značek pro širokou škálu zemědělských činností, chov zvířat i lesnictví. Těšit se můžeme na nové mapy, plodiny a sezónní cykly, to vše ve třech různých amerických a evropských prostředích. Zkrátka vylepšení v mnoha ohledech. Hra Farming Simulator 22 vychází již 22. listopadu. Tak neváhejte a vyzkoušejte si v digitálním světě, jaké to je mít za parťáka traktor ZETOR. Pochopíte, co je skutečná radost z dobře vykonané práce.

PR & komunikace

zmedia@zetor.com