tiskové zprávy

Moderní zázemí pro traktory ZETOR v Polsku

1.9.2016

V letošním roce slaví značka ZETOR 70. narozeniny, jde o významné jubileum, které si jistě zaslouží nezapomenutelný dárek. A o takový dárek se postaral zástupce značky ZETOR v Polsku, když v polovině srpna otevřel nové sídlo společnosti. Všem svým zákazníkům, partnerům a zaměstnancům nadělil vyšší kvalitu a komfort poskytovaných služeb a v neposlední řadě také vytvořil reprezentativní a důstojné zázemí červeným traktorům ZETOR.

ZETOR a polský Kalisz k sobě neodmyslitelně patří po celou historii značky v Polsku a tak tomu zůstalo i nyní. Nové sídlo se přestěhovalo jen do výhodnější lokality, která se nachází v blízkosti hlavních tahů na Vratislav a Poznaň, a dále také v blízkosti místa plánovaného obchvatu města. Tímto umístěním se mohou zákazníci a partneři snadněji dostat do centrály společnosti.

20160901_ZETOR POLSKA 2

Naší hlavní motivací při rozhodnutí o výstavě sídla bylo zvýšit kvalitu a komfort nabízených služeb směrem k zákazníkům a partnerům. Prezentace strojů, možnost jejich okamžitého testování při práci, servisní zázemí, sklad náhradních dílů, sklad traktorů, ale i výstavní prostor, to vše na jednom místě nám umožňuje se věnovat zákazníkovi a partnerovi na 100% a představit mu značku ZETOR ze všech úhlů a přesně tak, jak si návštěvník přeje,“ uvádí Arkadiusz Fulek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

Na ploše o rozloze 3 ha, se nachází nejenom prostor pro uskladnění nových traktorů, ale vybudován byl výstavní prostor, kde se návštěvník může seznámit s historií značky a se současnými i historickými traktory. K dispozici je dále venkovní dráha a prostor pro testování a vyzkoušení si konkrétních strojů. Kancelářský prostor nabízí několik zasedacích a jednacích místností a v neposlední řadě je zde zřízeno servisní zázemí a sklad náhradních dílů. V prostorách se nachází i prodejna náhradních dílů, reklamních předmětů a dalších drobných věcí z portfolia značky ZETOR. Návštěvníci a zaměstnanci společnosti mohou pohodlně parkovat před budovou, kde je zřízeno dostatek parkovacích míst.

„Dceřiné společnosti ZETOR TRACTORS a.s. podporujeme v jejích aktivitách. Pozitivně proto vnímáme výstavbu nového sídla a oceňujeme, že byl v rámci stavby použit jednotný vizuální styl. Zákazník je pro značku klíčovým partnerem a je chvályhodné, že Zetor Polska udělal další velký krok ke zvýšení kvality služeb a servisu směrem ke klientům,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

20160901_ZETOR POLSKA 3

Nové sídlo nabízí k využití plochu, která je 2x větší, než-li tomu bylo u původního sídla. Větší prostor přináší zákazníkům individuálnější a rozsáhlejší možnosti při výběru stroje, či jeho prezentace. Vzniklé prostory jsou přizpůsobeny i pro pořádání prezentací a školení, nebo i také na návštěvy a exkurze školních zájezdů a zájemců o seznámení se značkou ZETOR.

Výstavba nového sídla byla zahájena na podzim loňského roku a dokončena byla v červnu letošního roku. Během července probíhalo stěhování, které skončilo počátkem srpna. Celkové náklady na výstavu nové centrály přesáhly 60 mil. Kč. Budova a celý prostor jsou vyvedeny v rámci korporátního stylu značky a celkově jde o moderní a reprezentativní prostor značky ZETOR v Polsku.

Máme ohlasy od lidí, kteří kolem nové budovy jezdí, že se jim vizuálně velmi zamlouvá. Někteří ji dokonce považují za nejkrásnější v celém okolí. Fakt, že se prostory veřejnosti zalíbily, nás těší. S uvedením do provozu nového centra však práce nekončí. Maximální pozornost věnujeme na posílení vlivu značky ZETOR na trhu a připravujeme řadu akcí, které se pozitivně dotknou zákazníků. Více informací, se dozvíte již brzy,“ dodává na závěr Arkadiusz Fulek, ředitel polské afilace.

20160901_ZETOR POLSKA 4

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com