tiskové zprávy

Ministr financí a primátor Brna navštívili ZETOR

16.9.2016

Ministr financí Andrej Babiš a primátor statutárního města Brno Petr Vokřál s dalšími hosty dnes zavítali do společnosti ZETOR TRACTORS a.s. V rámci návštěvy si prohlédli výrobu traktorů a byli obeznámeni s vizí a budoucností značky ZETOR, kterou reprezentuje designový koncept ZETOR by Pininfarina nebo prototyp tříválcového traktoru. Návštěva se konala u příležitosti oslav 70. výročí značky ZETOR.

„Daří se nám nezvyšovat daňové zatížení společností v ČR. Finanční prostředky tak zůstávají ve firmách, které je mohou investovat do svého rozvoje a do zaměstnanců. Jsem rád, že ZETOR je toho důkazem,“ řekl Andrej Babiš při své návštěvě ZETOR TRACTORS a.s.

20160916_Babiš v ZETORU 6

Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace k tomu dodala: „Společnost ZETOR TRACTORS a.s. vnímá potřeby zákazníků, proto každoročně navyšujeme prostředky plynoucí do inovací produktů. Důkazem jsou novinky, které pravidelně představujeme, ať už se jedná o rozšiřování a modernizování produktového portfolia nebo představení designové budoucnosti traktorů ZETOR,“

Hosté se během své návštěvy v ZETOR TRACTORS a.s. stihli seznámit se zázemím společnosti, jejím vývojem a také plány do budoucna. První kroky delegace vedly do prostor ZETOR GALLERY, kde si prohlédli celé produktové portfolio ZETORU a pan ministr se s panem primátorem podepsali do pamětní knihy. Hosté nahlédli také do výrobních prostor, logistické haly, která byla vybudována na začátku letošního roku, a do technických dílen.

Bylo nám ctí přivítat v Brně tak vzácnou návštěvu a ukázat jí, jaké má naše značka zázemí. V letošním roce šlo již o několikátou návštěvu významného představitele české vlády, nebo jiných významných osobností. Velice nás jejich zájem o značku těší a jsme poctěni, že jsme hosty mohli přivítat v období, kdy oslavujeme 70 let existence značky ZETOR.“

20160916_Babiš v ZETORU 4

PR & komunikace

zmedia@zetor.com