tiskové zprávy

MAJOR HS v novém designu se představil v Maďarsku

30.1.2018

Značka ZETOR ani letos nevynechala největší maďarský veletrh AGROmashEXPO 2018. Kromě traktorů z produktového portfolia ZETOR byl tady maďarskému publiku poprvé představen MAJOR HS v novém designu.

Největším lákadlem pro návštěvníky stánku s traktory ZETOR byla novinka v podobě MAJORU HS v novém designu, který byl světu představen teprve v listopadu na veletrhu Agritechnica v Německu. Kromě této novinky byly k vidění traktory napříč produktovým portfoliem značky ZETOR a také výkonnostním spektrem – MAJOR, PROXIMA i FORTERRA.

20180131_HU 1

„Veletrhy s mezinárodním přesahem, kterým AGROmashEXPO bezesporu je, jsou pro všechny prodejce zemědělské techniky velmi důležité. Je to skvělá příležitost k prezentaci strojů a novinek a také k navazování nových obchodních vztahů a jsme velmi rádi, že jsme mohli odprezentovat nový design MAJORU HS také na maďarském trhu,“ říká Robert Hajabacs, ředitel ZETOR WEST HUNGARY, Kft. 

MAJOR HS v novém designu je první traktor v novém moderním kabátě, který je připraven pro sériovou výrobu. Cílem bylo vytvořit produkt se silnou estetickou hodnotou a dát značce ZETOR novou ikonickou vizi odrážející hodnoty společnosti. Do nového atraktivního ZETOR DESIGNu se postupně převlečou všechny stroje značky ZETOR.

„V roce 2015 jsme představili světu moderní a elegantní designovou vizi. Pozitivní ohlasy od odborníků i veřejnosti nás utvrdili v tom, že nový design, představený na Agritechnice 2017, posune značku dále, a kromě pracovního stroje bude traktor přitahovat pozornost vzhled už z dálky,“ dodává k designu ZETOR Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ZETOR TRACTORS a.s.

20180131_HU 2

Pro novou tvář MAJORU HS jsou charakteristické silné tvary, které podtrhnou u traktoru dynamiku a sílu a vyjadřují emoce a energii. Zároveň je u strojů zachována užitečnost a praktičnost pracovního nástroje – traktoru. Díky novému umístění předních světlometů je osvětlena větší pracovní plocha před traktorem a upravený sklon kapoty zaručuje větší viditelnost pracovní plochy kolem stroje a také při práci s nakladačem a obsluha má tak lepší přehled, co se kolem traktoru děje

Maďarský veletrh patří k největším a nejvýznamnějším v zemi a letos probíhal od 24. do 27. ledna 2018 na výstavišti v Budapešti. Maďarský importér ZETOR WEST HUNGARY, Kft. se veletrhu účastní pravidelně od roku 1996.

Značka ZETOR na maďarském trhu působí od 60. let a Maďarsko pro ZETOR představuje jeden z nejdůležitějších trhů. Do Maďarska bylo za celou historii působení značky dodáno přes 20 tisíc traktorů ZETOR. V současnosti ZETOR WEST HUNGARY, Kft. spolupracuje se šesti dealery, kteří regionálně pokrývají celé území státu. Mezi nejoblíbenější stroje patří všestranné PROXIMY, které pomáhají maďarským zemědělcům a farmářům nejen v pěstování plodin a živočišné výrobě.

20180131_HU 3

PR & komunikace

zmedia@zetor.com