tiskové zprávy

Letošní VYSOČINA ZETOR SHOW nabídne nejen překonávání rekordů

9.9.2019

Srdečně zveme všechny příznivce zemědělské techniky na tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW do Nového Města na Moravě. Ve čtvrtek 19. září se zde pokusíme o překonání hned dvou rekordů: počet traktorů značky ZETOR na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů.

Akci pořádá MOREAU AGRI VYSOČINA spol. s r.o. Při posledním ročníku v roce 2017 se podařilo neoficiální překonání světového rekordu v počtu traktorů ZETOR na jednom místě, a to o 17 traktorů. Ve finále se tak na jednom místě sešlo 134 strojů. Letošním cílem je nejen pokořit poslední rekord, ale vytvořit také nejdelší souvislou řadu traktorů. Zájemci o účast na rekordu se stále mohou zaregistrovat na webových stránkách společnosti ZETOR TRACTORS a.s.


Po celý den je pro návštěvníky připraven i další bohatý program. Krátce po zahájení v 10 hodin se mohou těšit na spanilou okružní jízdu traktorů ZETOR. Za zmínku stojí také Manitou show továrního jezdce a ZETOR CUP, soutěž zručnosti s traktory ZETOR. Kromě tematických aktivit nebude chybět exhibice bikerů, autogramiáda českých biatlonistů, ochutnávka a prezentace regionálních produktů, fotokoutek, prezentace technických a odborných škol Kraje Vysočina či vystoupení Michala Hrůzy. Každý účastník konvoje bude navíc zařazen do soutěže o atraktivní ceny (Apple iPhone, zájezd do Francie, vyhlídkový let vrtulníkem apod.).

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com