tiskové zprávy

Kalendář pro rok 2020 vytvoří se společností ZETOR TRACTORS i její zákazníci

11.7.2019

Stejně jako v předešlých letech plánuje i na rok 2020 společnost ZETOR TRACTORS vydání kalendářů pro své zákazníky a příznivce zemědělské techniky. Ve fotografiích se však oproti minulosti zaměří na běžné využití traktorů, kdy zkombinuje každodenní rutinu strojů s uměleckým zpracováním. Nově do přípravy kalendáře zapojí i fanoušky a uživatele traktorů ZETOR.

Pro vydání kalendáře na rok 2020 plánuje společnost ZETOR TRACTORS několik novinek. První z nich je využití traktorů ZETOR při běžných činnostech a v běžném prostředí. Druhou novinkou je spolupráce s fanoušky a zákazníky. U nich totiž vznikne část fotografií pro kalendář – ať už na poli nebo v garážovém stání. Titulní strana pak bude speciálně sestavena z fotografií zaslaných samotnými uživateli.
 
Tradičně byli zákazníci zvyklí na dva typy kalendářů: produktový a limitovaný. Ačkoli měly velký úspěch, letos jsme se rozhodli pro změnu. Rok 2020 zasvětíme v kalendáři primárně našim zákazníkům a fanouškům, které tímto vyzýváme k zapojení se do projektu. Doufáme, že rádi uvidí své dokonalé parťáky v akci, a zároveň jsme zvědaví, na jaké příběhy při pořizování fotografií narazíme. Z dosavadních zkušeností víme, že traktory ZETOR bývají využívány na široké spektrum činností a pro zemědělce jsou pomocí v mnoha směrech,“ vysvětluje koncept nového kalendáře Jakub Hurta, Manažer marketingu společnosti ZETOR TRACTORS a.s.
 
Pro účast na tomto projektu mohou zákazníci zasílat fotografie přes webový formulář dostupný na https://www.zetor.cz/zetor-world/objevte-zetor/zajimavosti/chcete-byt-soucasti-kalendare-zetor-pro-rok-2020-zaslete-nam-fotku-s-traktorem až do 11.8.2019. Vybrané fotografie budou využity na titulní straně kalendáře a zároveň všichni autoři fotografií, které se na titulní straně objeví, obdrží od ZETORU jeden kalendář pro rok 2020. Jednoho ze zúčastněných osloví společnost ZETOR TRACTORS s nabídkou nafocení fotografie do kalendáře, která bude využita jako podkladové foto pro jeden kalendářní měsíc.
 
Zaslané fotografie by měly zobrazovat traktory ZETOR v jakékoli situaci, ve které je naši zákazníci běžně používají,“ uzavírá Jakub Hurta.

PR & komunikace

zmedia@zetor.com