novinky a zprávy

ZETOR FINANCE nabízí snadné financování zemědělské techniky

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. ve spolupráci s ČSOB Leasing nabízí unikátní finanční produkt, se kterým lze snadno získat traktor značky ZETOR. ZETOR FINANCE přináší bezúročné financování zemědělské techniky určené pro malé i velké podnikatelské subjekty.

Produkt ZETOR FINANCE nabízí bezúročný úvěr, se kterým nejsou spojené žádné další administrativní poplatky.  Financování traktorů ZETOR s nulovým navýšením, tedy úrokem 0 % p.a., je umožněno jak u klasického zákaznického úvěru, tak u finančního leasingu, přičemž je možné je využít už i u 0% akontace. Dobu splácení je možné rozložit do 12 až 60.

„S ČSOB Leasing na produktu ZETOR FINANCE spolupracujeme již od roku 2011. Je to jedinečná příležitost, jak si pořídit výhodně náš traktor a neřešit další náklady. Těší nás proto rostoucí zájem o tento finanční produkt, kterým se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc,“ říká Lukáš Krejčíř, ředitel Finančního úseku ve společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Financování pomocí produktu ZETOR FINANCE se vztahuje na celou produktovou řadu traktorů ZETOR i příslušenství ZETOR SYSTEM. Finanční produkt je proto zajímavý jak pro samostatně hospodařící zemědělce, tak velká družstva nebo zákazníky v komunální sféře. Jedinou podmínkou pro získání úvěru je, že zákazník musí být podnikatel. Na spotřebitele se tento druh financování výrobků značky ZETOR nevztahuje.

„Hlavním problémem většiny podnikatelů je nedostatek peněz. Zvýhodněné financování umožní zákazníkovi bez dodatečných nákladů obstarat si traktor ihned, místo toho, aby si na něj musel (v některých případech až roky) šetřit. To v praxi znamená, že se nemusí trápit se starou technikou, která vyžaduje často vysoké náklady na údržbu, a místo toho může nechat svůj nový traktor ZETOR, aby si na splátky financování vydělával sám,“ vysvětluje Peter Fencl, ředitel týmu Operativního leasingu a Vendor Support ČSOB Leasing.

 

Při využití produktu ZETOR FINANCE zákazníci získají také další výhodu v podobě variability splácení, kdy je možné uhradit mimořádné splátky, předčasně úvěr doplatit, prodloužit smlouvu nebo splátky odložit.

K získání služby ZETOR Finance stačí kontaktovat odpovědné regionální a autorizované zástupce značky ZETOR nebo jakoukoli pobočku ČSOB Leasing.

Tyto webové stránky využívají soubory cookies k personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním našich webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení.
Více informací