novinky a zprávy

Do Českých Budějovic na traktory ZETOR

25.8.2017

Závěr léta patří tradičně Zemi Živitelce — mezinárodnímu agrosalónu, který v průběhu pěti výstavních dní navštíví více jak 100 000 lidí. Jde o oslavu zemědělství a zemědělské techniky, kde se představují nejvýznamnější značky a podniky. ZETOR je součástí akce již 44. let a i v letošním parném létě zve všechny své příznivce do pavilonu Z.

Na stánku ZETOR si můžete až do úterý 29. 8. prohlédnout letošní novinku, MAJOR HS společně s traktory modelových řad FORTERRA a PROXIMA v emisním řešení STAGE IV. Modernizované stroje jsou ceněny pro nízké provozní náklady, úspora ve spotřebě paliva dosahuje až 19 % v závislosti na vykonávané činnosti.

20170824_budějice_titulka

Foto: Zleva Marian Jurečka, ministr zemědělství ČR, Milan Štěch, předseda senátu, Robert Todt, ředitel Úseku prodej a marketingu, Martin Pýcha, přeseda Zemědělského svazu ČR

„MAJOR HS je určen zákazníkům, kteří preferují u strojů dané výkonností třídy vyšší komfort, ale zároveň stále vyžadují nízké provozní náklady. Jde o univerzální traktor, vhodný k agregaci se zemědělskými stroji, ale i pro dopravu,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s. a dodává: „Jsme hrdí na to, že jsme součástí Země Živitelky, která má letitou tradici, a díky níž můžeme ZETOR představit návštěvníkům agrosalonu a i odborné veřejnosti. Srdečně zveme farmáře a příznivce značky na náš stánek.“

Mezi prvními návštěvníky stánku byli ministr zemědělství Marian Jurečka, předseda senátu Milan Štěch a předseda Zemědělského svazu ČR Martin Pýcha, kteří si se zájmem prohlédli expozici ZETORU v čele s novým MAJOREM HS.

Pro zájemce o koupi nového traktoru je připraveno cenové zvýhodnění až 58 000,- Kč včetně klimatizace zdarma na modely Forterra HSX a Forterra HD. Bližší informace o produktech, službách a možnostech financování lze získat u prodejců na stánku a u autorizovaných prodejců značky ZETOR.

20170824_budějice_0