tiskové zprávy

CRYSTAL získal ocenění AV ENGINEERING

15.7.2016

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. se stala vítězem soutěže AV ENGINEERING AWARDS 2016. Jedná se o soutěž určenou firmám a institucím, které při své práci využívají 3D konstrukční software a nástroje life cycle managmentu.

Projekt společnosti ZETOR TRACTORS „Univerzální kolový Traktor Zetor Crystal“ získal 1 místo v soutěži. Navázal tak na úspěchy z let 2009 a 2010, kdy značka ZETOR také dominovala. ZETOR v letošním roce do soutěže přihlásil projekt CRYSTAL. Jde o poslední představenou novinku v portfoliu značky, která disponuje šestiválcovým motorem s výkonem 160 HP a transmisí s 30+30 rychlostmi.

Na technickém úseku v rámci výzkumu a vývoje standardně využíváme konstrukční systémy, ať již se jedná o systém Creo pro konstruování a výpočty, nebo systém Windchill pro správu technický dat. V dnešní době si práci na nových, ale i stávajících produktech nelze bez konstrukčních systémů představit. Získané ocenění nás nesmírně těší, a je pro nás důkazem, že naši práci odvádíme svědomitě a na profesionální úrovni,“ řekl David Kollhammer, ředitel Technického úseku k zisku ocenění.

20160715_AV ENGINEERING 2

Do 16. ročníku soutěže AV ENGINEERING AWARDS se přihlásilo celkem 13 projektů. Mezi účastníky byly strojírenské a designérské společnosti, univerzity i odborné střední školy. O vítězi rozhodovala veřejnost, která mohla jednotlivým projektům zasílat v průběhu jara své hlasy. Společnost ZETOR TRACTORS a.s. se stala jednoznačný vítězem. Ocenění převzali zástupci společnosti na 26. vzdělávací konferenci SUPro 2016, kde byl vítězný projekt a současné směrování značky ZETOR prezentováno více než 200 zástupcům strojírenských firem a univerzit.

Na technický úsek jsme ve společnosti pyšní a jsme rádi, že u nás máme silný a výjimečný tým, kterému se daří vyvíjet nové produkty a modelové řady a modernizovat stávající. CRYSTAL od uvedení na trh v loňském roce sklidil řadu technických ocenění, cena AV ENGINEERING je tou nejaktuálnější. Nejdůležitější však pro nás jsou zákazníci, a od těch evidujeme jen kladná hodnocení směrem k CRYSTALU. To je to největší ocenění jaké může tým konstruktérů a celý ZETOR získat – spokojené zákazníky,“ říká Margaréta Víghová, ředitelka Úseku korporátní komunikace.

Máte-li i Vy zájem se stál součástí ZETOR týmu, navštivte sekci webových stránek s přehledem otevřených pozic: http://www.zetor.cz/kariera nebo nám pošlete Váš životopis s upřesněním, o jakou pozici máte zájem. Rádi Vás budeme kontaktovat.

20160715_AV ENGINEERING 1

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com