tiskové zprávy

Budova ZETOR POLSKA je oceněna cenou stavebních inženýrů

14.12.2017

Budova sídla ZETOR POLSKA Sp. z o.o. byla na podzim oceněna polským svazem stavebních inženýrů a techniků v Kaliszi a získala titul „Stavební mistr“ pro rok 2016. Budova si získala přízeň odborné veřejnosti za její multifunkčnost a atraktivní vizuální vzhled.

Soutěž každoročně pořádá „Polský svaz stavebních inženýrů a architektů“ a hlásí se do ní projekty a stavby realizované na území vojvodství Wielkopolskie. Porota tvořená z osobností polského stavebnictví hodnotí a hledá v jednotlivých kategoriích ty nejlepší projekty. Budova ZETOR POLSKA Sp. z o.o. uspěla v kategorii Průmyslová budova, kdy porota ocenila zejména její všestrannost, univerzálnost a atraktivní, moderní a nadčasový design.

20171214_ZPL 1

„Ocenění nás mile překvapilo. Do soutěže nominoval budovu ZETOR POLSKA vedoucí projektu F. B. Antczak. Jsme rádi, že nové sídlo obstálo v silné konkurenci dalších projektů a získalo si přízeň i odborné veřejnosti," říká Arkadiusz Fułek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

Titul "Stavební mistr“ je udělován již dokončeným projektům. V letošním 43. ročníku soutěže bylo vyhlášeno celkem 14 vítězů v jednotlivých kategoriích.

Výstavba nového sídla ZETOR POLSKA Sp. z o.o. byla zahájena na podzim roku 2015 a dokončena v červnu 2016. Celkové náklady na výstavbu nové centrály přesáhly 60 mil. Kč. Vizuální stránka exteriéru i interiéru odpovídá korporátnímu stylu značky ZETOR.

Reakce veřejnosti, která kolem nové budovy jezdí, jsou od počátku velmi pozitivní. Fakt, že se prostory veřejnosti zalíbily, nás těší. S uvedením do provozu nového sídla však naše práce nekončí. Maximální pozornost věnujeme posílení vlivu značky ZETOR na polském trhu,“ říká na závěr Arkadiusz Fułek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

20171214_ZPL 4

PR & komunikace

Dominik Moser
+420 605 769 012
Dmoser@zetor.com