ZETOR world

ZETOR PRIMO. Obratný a snadno ovladatelný

ZETOR PRIMO. Obratný a snadno ovladatelný

V Polsku jsou traktory ZETOR jako doma. Tento trh je považován za tradiční a najdeme tu skutečně mnoho zemědělců, pro které je značka ZETOR jasná volba.

Tak například ve vesnici Brzeźnica v okrese Wadowice v Malopolském vojvodství v jižním Polsku žije a hospodaří pan Zbigniew Markuś. S pracemi na tříhektarovém pozemku mu pomáhá kompaktní žací traktor ZETOR PRIMO HT 20 NC. Je určený především k úpravě travních ploch, ale pomáhá také při pěstování borůvek a vlašských ořechů, které pan Markuś prodává.

A proč si pan Markuś vybral právě značku ZETOR? Má prostě a jednoduše zálibu v českých výrobcích. Jeho předchozí traktor byl také český - ŠKODA a dokonce vlastní i osobní automobil stejné značky. S traktorem PRIMO HT 20 NC je spokojený. Jak říká, jeho velkou předností je jeho manévrovatelnost, pohon na všechna čtyři kola a také se snadno ovládá. Traktor panu Markuśovi prodal a o servis se stará společnost Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agrokompleks se sídlem v Skoczówě.

Zetor PRIMO Polsko 2021 (7)

ZETOR PRIMO je osazen ověřeným motorem Yanmar o výkonu 19 koňských sil, který splňuje nejnovější emisní standard Stage V a zajišťuje potřebný výkon při nízké hlučnosti a úsporném provozu. Traktor je vybaven hydrostatickou převodovkou se dvěma jízdními rozsahy. Vysoký komfort řízení zajišťuje ovládání pomocí dvou pedálů (pro jízdu vpřed a vzad). Pro ještě snadnější ovládání traktoru je řízení vybaveno posilovačem. V základní výbavě je pohon všech kol, který zajišťuje malý poloměr otáčení a vysokou trakci, například při sečení v náročnějších svazích. Ve standardu dodávané žací ústrojí o velikosti 137 cm zaručuje efektivní sekání trávníku.

zpět na ZETOR World